2013
   
                                                           
   

26.- 28. 07. 2013 ultra trail run - horský dálkový pochod


   


 VÝSLEDKY  120km / 3900m
pořadí
číslo
 jméno
ročník
stát
klub - město
čas
1.
47.
 Martin Stárek
1980
CZE  TERC - Praha
17:43
2.
118.
 László Barta
1971
HUN  TTT / MSTSZ - Budapest
20:50
2.
65.
 Vladimír Tejkal
1984
CZE  HO ALPKLUB Brno - Olomouc
20:50
4.
122.
 Michal Peitz
1971
CZE  Jílové u Prahy - Krkonošský Surival
21:15
5.
113.
 Aleš Zavoral
1978
CZE  Roudnice nad Labem
24:09
6.
51.
 Jan Pašek
1984
CZE  Plzeň
24:31
6.
80.
 Jan Suchomel
1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 24:31
8.
92.
 Monika Vavrochová
1968
CZE  Praha
24:43
8.
71.
 Petr Hrubý
1973
CZE  Velké Popovice
24:43
10.
89.
 Márton Dániel 1987
HUN  Budapest 24:59
10.
72.
 István Rudolf 1974
HUN  TTT / MSTSZ - Gyenesdiás 24:59
12.
52.
 Josef Smola
1951
CZE  Maraton Klub Seitl - Ostrava 26:49
13.
23.
 Marie Laura Bergerová
1968
CZE  Lukovští laufaři - Zlín
27:33
13.
49.
 Milan Mikulášek
1972
CZE  Desná
27:33
15.
21.
 Petr Kniha
1970
CZE  Praha
28:51
16.
133.
 Ľubomír Okruhlica 1952
SVK  Nezávoslosť - Bratislava 29:06
16.
104.
 Daniel Neštický 1978
SVK  Biely Kostol 29:06
16.
103.
 Ladislav Halász 1975
SVK  Chorvátsky Grob 29:06
19.
101.
 Alexander Slávik
1990
CZE  Brno
29:43
20.
3.
 Lenka Váchová 1984
CZE  CS1000 - Slaný 30:24
20.
48.
 Kamil Zágoršek
1966
CZE  CS1000 - Čelákovice 30:24
20.
9.
 Tomáš Zágoršek
1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
30:24
20.
24.
 Jiří Pattrik Švehlák
1972
CZE  Lukovští laufaři - Lukov
30:24
20.
54.
 Peter Cisár
1979
SVK  CS1000 - Chtelnica
30:24
25.
74.
 Jaroslav Kováč
1964
SVK  Hurbanova Ves
33:03
25.
129.
 Jiří Hofman 1970
CZE  CS1000 - Praha 33:03
27.
35.
 Eva Zborníková
1983
CZE  Slaný
33:07
27.
5.
 Vieroslav Kratky
1975
SVK  Vysoké Mýto
33:07
29.
93.
 Branislav Gereg
1993
SVK  Kvašov
33:23
30.
98.
 József Verőcei 1984
HUN  TTT / CS-1000 - Telki 33:23
31.
99.
 Martin Jísl
1961
CZE  Praha
33:58
32.
27.
 Michal Kolář
1988
CZE  Prolusio - Olomouc
34:28
33.
108.
 Pavel Mareček 1979
CZE  Všetaty
34:49
34.
58.
 Jakub Souček
1983
CZE  Velim
37:15
35.
8.
 Miroslav Blaštík
1965
CZE  Zeleneč
37:29
36.
75.
 Eliška Majorová
1987
CZE  Praha
39:48
36.
69.
 Alžběta Tomková
1988
CZE  Praha
39:48
38.
12.
 Andrea Nováková
1983
CZE  Náchod
39:58



VÝSLEDKY noční 55km / 2300m
pořadí
číslo
 jméno
ročník
stát
klub - město
 čas
1.
47.
 Martin Stárek
1980
CZE  TERC - Praha
7:28
2.
53.
 Libor Eremka
1988
CZE  Humpolec
8:41
3.
65.
 Vladimír Tejkal
1984
CZE  HO ALPKLUB Brno - Olomouc
8:42
4.
122.
 Michal Peitz
1971
CZE  Jílové u Prahy - Krkonošský Surival
8:43
5.
118.
 László Barta
1971
HUN  TTT / MSTSZ - Budapest
8:58
6.
97.
 Lubomír Horyna
1973
CZE  Praha
9:06
6.
80.
 Jan Suchomel
1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 9:06
8.
51.
 Jan Pašek
1984
CZE  Plzeň
10:08
9.
119.
 Martin Jonov
1980
CZE  MSSGV - Praha
10:19
10.
89.
 Márton Dániel 1987
HUN  Budapest 10:21
10.
72.
 István Rudolf 1974
HUN  TTT / MSTSZ - Gyenesdiás 10:21
10.
117.
 Petr Maneth
1981
CZE  Roudnice nad Labem 
10:21
10.
113.
 Aleš Zavoral
1978
CZE  Roudnice nad Labem
10:21
10.
2.
 Pavel Marek
1968
CZE  Jenštejn
10:21
15.
92.
 Monika Vavrochová
1968
CZE  Praha
10:23
15.
71.
 Petr Hrubý
1973
CZE  Velké Popovice
10:23
15.
73.
 Pavel Potoček
1960
CZE  Vrtule Ledská - Častolovice
10:23
18.
21.
 Petr Kniha
1970
CZE  Praha
10:34
19.
25.
 Jakub Hájek
1970
CZE  Kroměříž
10:35
20.
49.
 Milan Mikulášek
1972
CZE  Desná
11:08
21.
23.
 Marie Laura Bergerová
1968
CZE  Lukovští laufaři - Zlín
11:09
22.
52.
 Josef Smola
1951
CZE  Maraton Klub Seitl - Ostrava 11:10
23.
133.
 Ľubomír Okruhlica 1952
SVK  Nezávoslosť - Bratislava 11:11
24.
103.
 Ladislav Halász 1975
SVK  Chorvátsky Grob 11:24
24.
104.
 Daniel Neštický 1978
SVK  Biely Kostol 11:24
26.
4.
 Jakub Karč
1974
CZE  Babice
11:30
27.
101.
 Alexander Slávik
1990
CZE  Brno
12:00
28.
90.
 Vladimír Diatka
1967
CZE  Brno 12:10
28.
5.
 Vieroslav Kratky
1975
SVK  Vysoké Mýto
12:10
28.
81.
 Slavomír Ružek
1972
SVK  Modra
12:10
31.
3.
 Lenka Váchová
1984
CZE  CS1000 - Slaný
12:19
31.
9.
 Tomáš Zágoršek
1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
12:19
31.
54.
 Peter Cisár
1979
SVK  CS1000 - Chtelnica
12:19
31.
48.
 Kamil Zágoršek
1966
CZE  CS1000 - Čelákovice 12:19
31.
24.
 Jiří Pattrik Švehlák
1972
CZE  Lukovští laufaři - Lukov
12:19
31.
93.
 Branislav Gereg
1993
SVK  Kvašov
12:19
31.
55.
 Lukáš Partl
1984
CZE  Ještěd Boys - Liberec
12:19
38.
94.
 Michal Fiser
1983
CZE  Praha
12:29
39.
35.
 Eva Zborníková
1983
CZE  Slaný
12:51
39.
66.
 Kateřina Hollerová
1982
CZE  Kladno
12:51
41.
27.
 Michal Kolář
1988
CZE  Prolusio - Olomouc
13:04
42.
11.
 Jan Lederer
1974
CZE  Outfish team  - Město Touškov
13:12
43.
56.
 Martin Šlapák
1985
CZE  Hradec Králové
13:18
43.
77.
 Pavel Smrčka
1987
CZE  Praha
13:18
43.
78.
 Václav Otta
1984
CZE  Příbram
13:18
43.
16.
 Hana Váchová
1980
CZE  Praha
13:18
47.
138.
 Ondřej Blail

CZE
13:37
47.
137.
 Jana Blailová

CZE
13:37
47.
74.
 Jaroslav Kováč
1964
SVK  Hurbanova Ves
13:37
47.
139.
 Jiří Hofman 1970
CZE  CS1000 - Praha
13:37
51.
6.
 Tomáš Vrzáček
1974
CZE  Hustopeče 13:41
52.
7.
 Pavel Fenyk
1965
CZE  SK Babice - Praha
13:51
52.
130.
 Jan Ryba
1976
CZE  Plzeň
13:51
54.
98.
 József Verőcei 1984
HUN  TTT / CS-1000 - Telki 13:54
54.
95.
 Jiří Samec
1984
CZE  Praha
13:54
56.
108.
 Pavel Mareček 1979
CZE  Všetaty
14:08
56.
99.
 Martin Jísl
1961
CZE  Praha
14:08
58.
58.
 Jakub Souček
1983
CZE  Velim
14:50
58.
8.
 Miroslav Blaštík
1965
CZE  Zeleneč
14:50
60.
129.
 Martin Časar
1981
CZE  Brandýs n. Labem - Stará Boleslav
15:19
60.
62.
 Eva Němcová
1988
CZE  České Budějovice
15:19
60.
132.
 Tomáš Grepl

CZE
15:19
63.
57.
 Jiří Pohořský
1951
CZE  Lipčany
15:57
63.
86.
 Marek Tancik
1972
CZE  Praha
15:57
65.
107.
 Lubomír Nový
1970
CZE  Roudnice nad Labem
16:09
66.
13.
 Martin Fojtík
1977
CZE  CS1000 - Žamberk
16:28
66.
141.
 Lucie Brokešová
1985
CZE  CS1000 - Rudoltice 16:28
68.
69.
 Alžběta Tomková
1988
CZE  Praha
16:36
68.
75.
 Eliška Majorová
1987
CZE  Praha
16:36
70.
12.
 Andrea Nováková
1983
CZE  Náchod
16:37
71.
15.
 Adam Černoch
1975
CZE  Praha
16:43
72.
134.
 Robert Dekov 1975
CZE  Očelice
16:52
72.
135.
 Pavel Oubrecht 1961
CZE  Týniště nad Orlicí
16:52
74.
1.
 Martin Kratochvíl
1975
CZE  Bílina
18:12
75.
22.
 Dana Hrmová
1985
CZE  FitBox Kladno - Nové Strašecí
19:13
75.
29.
 Lukáš Hájek
1988
CZE  FitBox Kladno - Velvary 19:13
75.
33.
 Petr Duchek
1987
CZE  FitBox Kladno - Hořešovice 19:13
75.
43.
 Jan Cafourek
1988
CZE  FitBox Kladno - Kladno 19:13


 
 VÝSLEDKY
 denní 68km / 1600m
pořadí
číslo
 jméno
ročník
stát
klub - město
čas
1.
47.
 Martin Stárek
1980
CZE  TERC - Praha
10:15
2.
118.
 László Barta
1971
HUN  TTT / MSTSZ - Budapest
11:52
2.
65.
 Vladimír Tejkal
1984
CZE  HO ALPKLUB Brno - Olomouc
12:08
4.
122.
 Michal Peitz
1971
CZE  Jílové u Prahy - Krkonošský Surival
12:28
5.
38.
 Oldřich Berka 1983
CZE  TJ Merkur - Neratovice 13:43
6.
113.
 Aleš Zavoral
1978
CZE  Roudnice nad Labem
13:48
7.
92.
 Monika Vavrochová
1968
CZE  Praha
14:20
7.
71.
 Petr Hrubý
1973
CZE  Velké Popovice
14:20
9.
51.
 Jan Pašek
1984
CZE  Plzeň
14:23
10.
89.
 Márton Dániel 1987
HUN  Budapest 14:38
10.
72.
 István Rudolf 1974
HUN  TTT / MSTSZ - Gyenesdiás 14:38
12.
127.
 Edita Marečková
1988
CZE  Krakonoš/Jindřicháč - Meziboří
15:21
13.
80.
 Jan Suchomel
1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 15:25
14.
52.
 Josef Smola
1951
CZE  Maraton Klub Seitl - Ostrava 15:39
15.
144.
 Blanka Hlavenková

CZE
16:01
16.
.145.
 Pavel Šmatolán

CZE
16:10
17.
23.
 Laura Bergerová
1968
CZE  Lukovští laufaři - Zlín
16:24
18.
49.
 Milan Mikulášek
1972
CZE  Desná
16:25
19.
123.
 Ivan Černý 1959
CZE  Jevišovice
16:29
20.
109.
 Emil Palguta 1944
CZE  KČT Dobruška - Dobruška 16:34
20.
110.
 Jan Štěnička 1996
CZE  Týniště nad Orlicí
16:34
22. 104.
 Daniel Neštický 1978
SVK  Biely Kostol 17:42
22.
103.
 Ladislav Halász 1975
SVK  Chorvátsky Grob 17:42
24..
101.
 Alexander Slávik
1990
CZE  Brno
17:43
25.
133.
 Ľubomír Okruhlica 1952
SVK  Nezávoslosť - Bratislava 17:55
26.
21.
 Petr Kniha
1970
CZE  Praha
18:17
27.
3.
 Lenka Váchová 1984
CZE  CS1000 - Slaný 18:05
27.
48.
 Kamil Zágoršek
1966
CZE  CS1000 - Čelákovice 18:05
27.
9.
 Tomáš Zágoršek
1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
18:05
27.
24.
 Jiří Pattrik Švehlák
1972
CZE  Lukovští laufaři - Lukov
18:05
27.
54.
 Peter Cisár
1979
SVK  CS1000 - Chtelnica
18:05
32.
131.
 Vladimíra Šafáriková
1982
SVK  Jablonica
18:29
33.
74.
 Jaroslav Kováč
1964
SVK  Hurbanova Ves
19:34
34.
129.
 Jiří Hofman 1970
CZE  CS1000 - Praha 19:34
35.
116.
 Marta Ernstová 1978
CZE  Hukvaldy
20:20
35.
121.
 Richard Černý 1972
CZE  Poděbrady
20:20
37.
35.
 Eva Zborníková
1983
CZE  Slaný
20:44
38.
5.
 Vieroslav Kratky
1975
SVK  Vysoké Mýto
20:57
39.
93.
 Branislav Gereg
1993
SVK  Kvašov
21:04
40.
98.
 József Verőcei 1984
HUN  TTT / CS-1000 - Telki 19:29
41.
99.
 Martin Jísl
1961
CZE  Praha
19:50
42.
27.
 Michal Kolář
1988
CZE  Prolusio - Olomouc
21:24
43.
108.
 Pavel Mareček 1979
CZE  Všetaty
20:41
44.
58.
 Jakub Souček
1983
CZE  Velim
22:35
45.
8.
 Miroslav Blaštík
1965
CZE  Zeleneč
22:49
46.
75.
 Eliška Majorová
1987
CZE  Praha
23:12
46.
69.
 Alžběta Tomková
1988
CZE  Praha
23:12
48.
12.
 Andrea Nováková
1983
CZE  Náchod
23:21


REPORTÁŽE:

 Vladimír TEJKAL


Michal PEITZ

Eliška MAJOROVÁ

Michal KOLÁŘ

Martin FOJTÍK

Oldřich BERKA

Lubomír NOVÝ

  Edith MAREČKOVÁ



       FOTOGLERIE:

       Aleš ZAVORAL

       Vanda a Palo KMIŤOVI

       Peter CISÁR,

       Laszló BARTA

       Kateřina HOLLEROVÁ

       Eva ZBORNÍKOVÁ











NA ORGANIZACI A   PŘÍPRAVĚ SE PODÍLELI:
 Blažena ŠAMONILOVÁ
 Egon WIESNER

 Hynek PODIVÍN
 Linda ŠEDIVÁ
 Lucie PEJZLOVÁ
 Ludmila ČIHÁKOVÁ
 Ivan ČIHÁK
 Iva HEJKRLÍKOVÁ
 Jan SIMET
 Olaf ČIHÁK
 Pavol KMIŤ
 Petr ŘEHÁNEK
 Petr MALÝ
 Martina MALÁ
 Miroslav HOLLMANN
 Vanda KMIŤOVÁ
 Veronika PLAVCOVÁ

 PODĚKOVÁNÍ ZA SPLOUPRÁCI:

 MĚSTO MEZIMĚSTÍ
 SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
 RESTAURACE MEZIMĚSTÍ
 PENZION U LINDMANŮ
 MOTEL SKALKA                           




                                                          




 


    2012

22. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY   
                  OD DUBU K DUBU    

27. -  29. 07. 2012 dálkový pochod a horský ultramaraton - ultra trail


ORAGNIZÁTOR: dalkovepochody.cz a KČT LOKO Teplice
PARTNEŘI 2012:
 

     

   

nové REPORTÁŽE 2012: ULTRA-MAPO  VL001 BLOG  LÍDA FILIPOVÁ  RENDA 9th MOON  NOVY.KOPISTY
 

  

  VÝSLEDKY 117 km / 3400 m CELKOVĚ
3 kvalifikační body UTMB
 
pořadí
číslo
 jméno
ročník
stát
klub - město
čas
1.
69
 Tomáš Svoboda
1979
CZE  Všechovice
17:19
2.
71
 Petr Filipec
1984
CZE  TJ Frenštát - Rychnov nad Kněžnou 
18:04
3.
91  Milan Mikulášek
1972
CZE  Desná
18:26
4.
88  Peter Lešták
1967
SVK  JAMES - Bratislava
18:46
5. - 6.
77
 László Barta 1971
HUN  TTT - Budapest 18:59
5. - 6.
18
 István Rudolf 1974
HUN  TTT - Gyenesdiás