CSUT  EXTRALIGA
SEZNAM ČLENŮ EXTRALIGY - AKTUALIZACE: Den Cesty 2019

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO / OBEC
AKTUÁLNĚ
150x100
200x100
250x100
300x100
1.
 HOFMAN Jiří 1970
CZE  CS1000 - Praha
112




2.
 KOVÁČ Jaroslav 1964
SVK  ZSE RUN - Hurbanova Ves 90






CSUT druhá linie
pro sběrače stovek všech výkonostních kategorii


SEZNAM OCENĚNÝCH:    AKTUALIZACE: Den Cesty 2019

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO / OBEC
AKTUÁLNĚ
BRONZOVÁ
25x100
STŘÍBRNÁ
50x100
  ZLATÁ 
  75x100  
DIAMANTOVÁ
 100x100 
1.
 HOFMAN Jiří 1970
CZE  CS1000 - Praha
112
12.10.2014*
11.09.2016*
26.11.2017*
28.10.2018*
2.
 KOVÁČ Jaroslav 1964
SVK  ZSE RUN - Hurbanova Ves 90
04.10.2014* 10.09.2016*
14.10.2017*

3.
 PLAŠIL Ondřej 1982
CZE  HO Rač - Praha
77
07.08.2016*
28.10.2017* 02.03.2019*

4.
 SUCHOMEL Jan 1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 69
31.01.2015*
15.10.2016*


5.
 LINHART Jiří 1972
CZE  yetti - Havířov
63
12.02.2017*
16.09.2018*


6.
 MIKULÁŠEK Milan 1972
CZE  Desná
57
30.01.2016*
02.09.2018*


7.
 HOTA Milan 1957
CZE  Třinec
56
04.02.2017*
28.10.2018*


8.
 TUREK Michal 1982
CZE  Brno
54
29.10.2016*
02.02.2019*


9.
 NĚMEČKOVÁ Martina 1965
CZE  Praha
52
31.04.2016*
09.02.2019*


10.
 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka
1970
CZE  Arrow - Pátek
52
10.02.2018*
14.04.2019*


11.
 NOVÁKOVÁ Andrea 1982
CZE  CS1000 - Náchod 51
24.07.2016* 06.04.2019*


12.
 ČAHOJOVÁ Ivana 1964
CZE  Praha
49
30.04.2017*


13.
 GEREG Branislav 1993
SVK  iRUN - Kvašov
46
26.04.2015*



14.
 KOSZYK Rafał 1979
POL  run6000 Challenge  - Opole
46
30.01.2016*



15.
 VÁCHOVÁ Hana
1980
CZE  Praha
46
09.09.2017*


16.
 MAZÁN Peter 1983
SVK  Veľký Krtíš
45
23.07.2016*



17.
 TARNAI Máté
1975
HUN  MVTE, TTT - Budapest
44
18.03.2018*



18.
 JANUŠKA Stanislav 1954
SVK  Trenčín
43
02.07.2017*



19.
 FEXA Pavel 1982
CZE  Automotive Lighting - Bystřice nad Perštejnem 
41
06.12.2015*



20.
 HEJKRLÍK Antonín
1952
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd
41
02.09.2017*


21.
 DÁNIEL Márton 1987
HUN  Budapest
40
06.02.2016*



22.
 KŮS Marek 1972
CZE  Borci na konci - Město Touškov
40
06.02.2016*



23.
 HEJKRLÍKOVÁ Věra
1954
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd 40
14.10.2017*



24.
 HEČKO Eduard
1962
CZE  Mimoň
40
17.03.2018*



25.
 VRZÁČEK Tomáš 1974
CZE  Hustopeče
39
18.06.2016*



26.
 ZAHRÁDKA Vít 1978
CZE  Spřátelená zvěř - Jesenice 39
08.04.2018*



27.
 VENCZL Ferenc 1986
HUN  Ercsi 38
07.04.2018*



28.
 MÜCKOVÁ Petra 1984
CZE  Do pohody Mountland team - Příbor
37
05.07.2015*



29.
 SKIBA Petr 1977
CZE  Ostrava
37
31.10.2015*



30.
 FROHN Róbert
1982
SVK  GE-TRA Liberec - Liberec
37
09.09.2017*


31.
 TÝČE Jan 1983
CZE  Žamberk
37
14.10.2017*



32.
 ŐRSI Bálint 1987
HUN  SGAGT Szakosztálya - Eger
37
12.11.2017*



33.
 PŘIKRYL Jaroslav  1957
CZE  Žilina
37
03.03.2018*



34.
 NEŠTICKÝ Daniel 1978
SVK  Biely Kostol
36
12.03.2016*



35.
 HOTA Dalimil 1998
CZE  Třinec 36
13.08.2016*



36.
 ZÁGORŠEK Tomáš 1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
36
30.10.2016*



37.
 PÁLENÍK Emil 1972
SVK  BX Pyramida - Veľké Vozokany
35
07.08.2016*



38.
 ZBORNÍKOVÁ Eva 1983
CZE  CS1000 - Libčice nad Vltavou
34
27.09.2015*



39.
 SMOLA Josef  1951
CZE  MK SEITL Ostrava - Ostrava
34
31.10.2015*



40.
 DRAZDÍK Filip
1995
CZE  KČT Trilobit Barrandov - Praha
34
30.09.2018*



41.  BABULIC Roman 1967
SVK  Topolčany
32
06.08.2016*



42.
 VERŐCEI József 1963
HUN  Telki
32
01.11.2014*



43.
 KOTLÁŘ Petr
1982 CZE  Hradec Králové
32
14.10.2017*


44.
 KOLÁČEK Stanislav 1968
CZE  Ivančice 32
20.08.2018*


45.
 KREJČÍK Tomáš 1973
CZE  Průhonice
32
16.12.2018*



46.
 PECHÁŇ Petr
1968
CZE  Cyklo Harant Pecka - Pecka 31
17.06.2017*


47.
 FOJTÍK Martin 1977
CZE  CS1000 - Žamberk
31
26.04.2015*



48.
 MAJOROVÁ Eliška
1987
CZE  Praha
31
11.12.2016*



49.
 JANECHOVÁ Katarína 1983 SVK  Trnava
31
09.10.2016*



50.
 PŘÍHODA Pavel
1978
CZE  Hradec Králové
31
09.07.2018*


51.
 EŠLER Daniel
1977
CZE  MB Sauny - Mladá Boleslav
31
06.10.2018*



52.
 PAVLÍK Libor
1976
CZE  Košířské šlapky - Praha
31
27.10.2018*



53.
 HROTEK Patrik
1991
SVK  Dohory.sk - Horná Ves 30
18.03.2017


54.
 LEŠTÁK Peter
1967
SVK  James Bratislava - Bratislava 30
11.12.2017*



55.
 KANIOVÁ Eliška 1985
CZE  Lipová - lázně
30
17.03.2018*



56.
 BOHOŇKOVÁ Ivana
1962
CZE  Krasavice inteligentní - Mělník 30
22.09.2018*



57.
 HALÁSZ Ladislav 1972
SVK  Čierna Voda
29
03.07.2016



58.
 KOCYAN Přemysl  1977
CZE  Střítež
29
11.12.2017*



59.
 HLAVÁČ Martin  1983
CZE  České Budějovice
29
07.04.2018*



60.
 HEJKRLÍK Jiří
1985
CZE  HejaHejTrail.cz - Nesovice 29
16.06.2018*



61.
 SMETANA Filip
1985
CZE  Větřní - Praha
29
08.09.2018*


62.
 VLKOVÁ Denisa 1992
CZE  Spřátelená zvěř - Vítkov 28
11.12.2017*



63.
 KARČ Jakub
1974
CZE  SK Babice - Babice
28
16.06.2018


64.
 KONZSKÁ Eva
1996
CZE  Ústí nad Labem
28
25.11.2018*



65.
 ZITA Jiří
1982
CZE  BadBoyTeam - Čelákovice
28
24.11.2018*



66.
 SVOBODOVÁ Michaela
1983
CZE  Jablonec nad Nisou
28
16.12.2018*



67.
 MORAVEC Marek
1974
CZE  MK Seitl Ostrava - Ostrava 28
08.07.2018


68.
 ČIHÁK Olaf
1978
CZE  KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz - Praha
28
07.10.2018*



69.
 HORSÁK Petr
1982
CZE  SKÁJ Team - Otrokovice
28
27.10.2018*



70.
 ČAPEK Martin
1978
CZE  Orel Turnov - Turnov
28
25.11.2018*



71.
 FANČOVIČ Maroš 1967
SVK  Naháč
28
16.12.2018



72.
 ZAVORAL Aleš
1978
CZE  Berany Duc - Roudnice nad Labem
27
06.10.2018*



73.
 ŠTVERÁK Tomáš
1997
CZE  Montura Czech Team - Zubří
27
13.10.2018*



74.
 RANDÝSEK Vít
1974
CZE  Vsetín
27
28.10.2018*



75.
 STANČO Ladislav 1977
CZE  SK Hory beraní hlavy - Čelákovice  27
15.12.2018*



76.
 RICHTER Vojtěch 1961
CZE  Wind Team - Praha
27
03.02.2019*



77.
 KÁDNER Vladislav
1984
CZE  Runsport team - Mladá Boleslav
26
07.04.2018*



78.
 KADLEČÍK Ivan
1964
SVK  Veľké Kostoľany 26
22.04.2018



79.
 HEJKRLÍKOVÁ Iva
1982
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újzed 26
05.05.2018



80.
 FATKA Ondřej
1977
CZE  KČT Trilobit Barrandov - Kladno
26
25.11.2018



81.
 LUX Peter
1983
SVK  Bratislava
26
09.02.2019



82.
 BORÁŇ Jaroslav
1980
SVK  Trenčín
26
24.03.2019



83.
 VĚTVIČKA Jiří
1979
CZE  Čísovice  25
15.12.2018*



84.
 PRACHÁR Marek
1978
SVK  Dunajská Lužná
25
24.03.2019



85.
 VÍTEK Miroslav 1982
CZE  Praha 25
13.04.2019




*předáno

Celkové pořadí v dokumentu PDF - aktualizace Brdská stezka 2019

Pohár CSUT hlavní soutěž