CSUT druhá linie
pro sběrače stovek všech výkonostních kategorii

SEZNAM OCENĚNÝCH
AKTUALIZACE: Lazová stovka
2018

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO / OBEC
AKTUÁLNĚ
BRONZOVÁ
25x100
STŘÍBRNÁ
50x100
  ZLATÁ 
  75x100  
DIAMANTOVÁ
 100x100 
1.
 HOFMAN Jiří 1970
CZE  CS1000 - Praha
83
12.10.2014*
11.09.2016*
26.11.2017*

2.
 KOVÁČ Jaroslav 1964
SVK  ZSE RUN - Hurbanova Ves 82
04.10.2014* 10.09.2016*
14.10.2017*

3.
 SUCHOMEL Jan 1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 63
31.01.2015*
15.10.2016*


4.
 PLAŠIL Ondřej 1982
CZE  HO Rač - Praha
57
07.08.2016*
28.10.2017*

5.
 MIKULÁŠEK Milan 1972
CZE  Desná
46
30.01.2016*



6.
 KOSZYK Rafał 1979
POL  run6000 Challenge  - Opole
45
30.01.2016*



7.
 LINHART Jiří 1972
CZE  yetti - Havířov
44
12.02.2017*



8.
 GEREG Branislav 1993
SVK  iRUN - Kvašov
42
26.04.2015*



9.
 TUREK Michal 1982
CZE  Brno
42
29.10.2016*



10.
 HOTA Milan 1957
CZE  Třinec
42
04.02.2017*



11.
 MAZÁN Peter 1983
SVK  Veľký Krtíš
39
23.07.2016*



12.
 MÜCKOVÁ Petra 1984
CZE  Do pohody Mountland team - Příbor
37
05.07.2015*



13.
 DÁNIEL Márton 1987
HUN  Budapest
37
06.02.2016*



14.
 NOVÁKOVÁ Andrea 1982
CZE  CS1000 - Náchod 37
24.07.2016*


15.
 ČAHOJOVÁ Ivana 1964
CZE  Praha
37
30.04.2017*


16.
 SKIBA Petr 1977
CZE  Ostrava
36
31.10.2015*



17.
 FEXA Pavel 1982
CZE  Automotive Lighting - Bystřice nad Perštejnem 
36
06.12.2015*



18.
 NĚMEČKOVÁ Martina 1965
CZE  Praha
36
31.04.2016*



19.
 KŮS Marek 1972
CZE  Borci na konci - Město Touškov
35
06.02.2016*



20.
 HOTA Dalimil 1998
CZE  Třinec 35
13.08.2016*



21.
 ZBORNÍKOVÁ Eva 1983
CZE  CS1000 - Libčice nad Vltavou
34
27.09.2015*



22.
 SMOLA Josef  1951
CZE  MK SEITL Ostrava - Ostrava
34
31.10.2015*



23.
 VRZÁČEK Tomáš 1974
CZE  Hustopeče
34
18.06.2016*



24.
 NEŠTICKÝ Daniel 1978
SVK  Biely Kostol
33
12.03.2016*



25.
 JANUŠKA Stanislav 1954
SVK  Trenčín
33
02.07.2017*



26.  BABULIC Roman 1967
SVK  Topolčany
32
06.08.2016*



27.
 ZÁGORŠEK Tomáš 1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
32
30.10.2016*



28.
 FROHN Róbert
1982
SVK  GE-TRA Liberec - Liberec
32
09.09.2017*


29.
 VÁCHOVÁ Hana
1980
CZE  Praha
32
09.09.2017*


30.
 VERŐCEI József 1963
HUN  Telki
31
01.11.2014*



31.
 PÁLENÍK Emil 1972
SVK  BX Pyramida - Veľké Vozokany
31
07.08.2016*



32.
 HEJKRLÍK Antonín
1952
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd
31
02.09.2017*


33.
 FOJTÍK Martin 1977
CZE  CS1000 - Žamberk
30
26.04.2015*



34.
 HROTEK Patrik
1991
SVK  Dohory.sk - Horná Ves 30
18.03.2017


35.
 HEJKRLÍKOVÁ Věra
1954
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újzed 30
14.10.2017*



36.
 ŐRSI Bálint 1987
HUN  SGAGT Szakosztálya - Eger
30
12.11.2017*



37.
 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka
1970
CZE  Arrow - Pátek
30
10.02.2018*



38.
 JANECHOVÁ Katarína 1983 SVK  Trnava
29
09.10.2016*



39.
 TÝČE Jan 1983
CZE  Žamberk
29
14.10.2017*



40.
 MAJOROVÁ Eliška
1987
CZE  Praha
28
11.12.2016*



41.
 HALÁSZ Ladislav 1972
SVK  Čierna Voda
27
03.07.2016



42.
 VLKOVÁ Denisa 1992
CZE  Spřátelená zvěř - Vítkov 27
11.12.2017*



43.
 PŘIKRYL Jaroslav  1957
CZE  Žilina
27
03.03.2018



44.
 TARNAI Máté
1975
HUN  MVTE, TTT - Budapest
27
18.03.2018*



45.
 VENCZL Ferenc 1986
HUN  Ercsi 27
07.04.2018



46.
 PECHÁŇ Petr
1968
CZE  Cyklo Harant Pecka - Pecka 26
17.06.2017


47.
 KOTLÁŘ Petr
1982 CZE  Hradec Králové
26
14.10.2017*


48.
 ZAHRÁDKA Vít 1978
CZE  Spřátelená zvěř - Jesenice 26
08.04.2018



49.
 LEŠTÁK Peter
1967
SVK  James Bratislava - Bratislava 26
11.12.2017



50.
 KOCYAN Přemysl  1977
CZE  Střítež
25
11.12.2017*



51.
 KANIOVÁ Eliška 1985
CZE  Lipová - lázně
25
17.03.2018*



52.
 HEČKO Eduard
1962
CZE  Mimoň
26
17.03.2018*



53.
 KÁDNER Vladislav
1984
CZE  NORTH CZECH RUNNERS - Mladá Boleslav
25
07.04.2018*



54.
 HLAVÁČ Martin  1983
CZE  MAŘENY - České Budějovice
25
07.04.2018*



55.
 KADLEČÍK Ivan
1964
SVK  Veľké Kostoľany 25
22.04.2018




*předáno

Celkové pořadí v dokumentu PDF - aktualizace Brdská stezka 2018


Pohár CSUT hlavní soutěž