CSUT  EXTRALIGA
SEZNAM ČLENŮ EXTRALIGY - AKTUALIZACE: Pražská stovka 2019

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO / OBEC
AKTUÁLNĚ
150x100
200x100
250x100
300x100
1.
 HOFMAN Jiří 1970
CZE  CS1000 - Praha
127




2.
 KOVÁČ Jaroslav 1964
SVK  ZSE RUN - Hurbanova Ves 96






CSUT druhá linie
pro sběrače stovek všech výkonostních kategorii


SEZNAM OCENĚNÝCH:    AKTUALIZACE: Pražská stovka 2019

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO / OBEC
AKTUÁLNĚ
BRONZOVÁ
25x100
STŘÍBRNÁ
50x100
  ZLATÁ 
  75x100  
DIAMANTOVÁ
 100x100 
1.
 HOFMAN Jiří 1970
CZE  CS1000 - Praha
127
12.10.2014
11.09.2016
26.11.2017
28.10.2018
2.
 KOVÁČ Jaroslav 1964
SVK  ZSE RUN - Hurbanova Ves 96
04.10.2014 10.09.2016
14.10.2017

3.
 PLAŠIL Ondřej 1982
CZE  HO Rač - Praha
80
07.08.2016
28.10.2017 02.03.2019

4.
 LINHART Jiří 1972
CZE  yetti - Havířov
77
12.02.2017
16.09.2018
19.10.2019

5.
 SUCHOMEL Jan 1981
CZE  Vibram Fivefingers - Olomouc 75
31.01.2015
15.10.2016
08.12.2019

6.
 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka
1970
CZE  Arrow - Pátek
71
10.02.2018
14.04.2019


7.
 MIKULÁŠEK Milan 1972
CZE  Desná
65
30.01.2016
02.09.2018


8.
 TUREK Michal 1982
CZE  Brno
64
29.10.2016
02.02.2019


9.
 HOTA Milan 1957
CZE  Třinec
63
04.02.2017
28.10.2018


10.
 NĚMEČKOVÁ Martina 1965
CZE  Praha
59
31.04.2016
09.02.2019


11.
 NOVÁKOVÁ Andrea 1982
CZE  CS1000 - Náchod 59
24.07.2016 06.04.2019


12.
 ČAHOJOVÁ Ivana 1964
CZE  Praha
56
30.04.2017 19.05.2019


13.
 VÁCHOVÁ Hana
1980
CZE  Praha
52
09.09.2017 12.10.2019


14.
 TARNAI Máté
1975
HUN  MVTE, TTT - Budapest
50
18.03.2018
08.12.2019


15.
 GEREG Branislav 1993
SVK  iRUN - Kvašov
50
26.04.2015
08.12.2019*


16.
 HEČKO Eduard
1962
CZE  Mimoň
50
18.03.2018
08.12.2019


17.
 JANUŠKA Stanislav 1954
SVK  Trenčín
48
02.07.2017



18.
 MAZÁN Peter 1983
SVK  Veľký Krtíš
47
23.07.2016



19.
 KOSZYK Rafał 1979
POL  run6000 Challenge  - Opole
46
30.01.2016



20.
 HEJKRLÍK Antonín
1952
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd
46
02.09.2017


21.
 KŮS Marek 1972
CZE  Borci na konci - Město Touškov
45
06.02.2016



22.
 HEJKRLÍKOVÁ Věra
1954
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd 45
14.10.2017



23.
 ZAHRÁDKA Vít 1978
CZE  Spřátelená zvěř - Jesenice 45
08.04.2018



24.
 EŠLER Daniel
1977
CZE  MB Sauny - Mladá Boleslav
45
06.10.2018



25.
 VENCZL Ferenc 1986
HUN  Ercsi 43
07.04.2018



26.
 KREJČÍK Tomáš 1973
CZE  Průhonice
43
16.12.2018



27.
 FEXA Pavel 1982
CZE  Automotive Lighting - Bystřice nad Perštejnem 
42
06.12.2015



28.
 DÁNIEL Márton 1987
HUN  Budapest
42
06.02.2016



29.
 VRZÁČEK Tomáš 1974
CZE  Hustopeče
41
18.06.2016



30.
 PŘIKRYL Jaroslav  1957
CZE  Žilina
41
03.03.2018



31.
 DRAZDÍK Filip
1995
CZE  KČT Trilobit Barrandov - Praha
41
30.09.2018



32.
 ŐRSI Bálint 1987
HUN  SGAGT Szakosztálya - Eger
40
12.11.2017



33.
 KOLÁČEK Stanislav 1968
CZE  Ivančice 40
20.08.2018


34.
 MÜCKOVÁ Petra 1984
CZE  Do pohody Mountland team - Příbor
38
05.07.2015



35.
 SKIBA Petr 1977
CZE  Ostrava
38
31.10.2015



36.
 ZÁGORŠEK Tomáš 1992
CZE  CS1000 - Čelákovice
38
30.10.2016



37.
 TÝČE Jan 1983
CZE  Žamberk
38
14.10.2017



38.
 NEŠTICKÝ Daniel 1978
SVK  Biely Kostol
37
12.03.2016



39.
 HOTA Dalimil 1998
CZE  Třinec 37
13.08.2016



40.
 FROHN Róbert
1982
SVK  GE-TRA Liberec - Liberec
37
09.09.2017


41.
 BOHOŇKOVÁ Ivana
1962
CZE  Krasavice inteligentní - Mělník 37
22.09.2018



42.
 KOTLÁŘ Petr
1982 CZE  Hradec Králové
36
14.10.2017


43.
 PÁLENÍK Emil 1972
SVK  BX Pyramida - Veľké Vozokany
35
07.08.2016



44.
 SMETANA Filip
1985
CZE  Větřní - Praha
35
08.09.2018


45.
 PAVLÍK Libor
1976
CZE  Košířské šlapky - Praha
35
27.10.2018



46.
 SVOBODOVÁ Michaela
1983
CZE  Jablonec nad Nisou
35
16.12.2018



47.
 ZBORNÍKOVÁ Eva 1983
CZE  CS1000 - Libčice nad Vltavou
34
27.09.2015



48.
 SMOLA Josef  1951
CZE  MK SEITL Ostrava - Ostrava
34
31.10.2015



49.
 PŘÍHODA Pavel
1978
CZE  Hradec Králové
34
09.07.2018


50.
 KANIOVÁ Eliška 1985
CZE  Lipová - lázně
34
17.03.2018



51.
 ČAPEK Martin
1978
CZE  Orel Turnov - Turnov
34
25.11.2018



52.
 FANČOVIČ Maroš 1967
SVK  Naháč
34
16.12.2018



53.
 FOJTÍK Martin 1977
CZE  CS1000 - Žamberk
33
26.04.2015



54.
 HROTEK Patrik
1991
SVK  Dohory.sk - Horná Ves 33
18.03.2017*


55.
 PECHÁŇ Petr
1968
CZE  Cyklo Harant Pecka - Pecka 33
17.06.2017


56.
 LEŠTÁK Peter
1967
SVK  James Bratislava - Bratislava 33
11.12.2017



57.
 KOCYAN Přemysl  1977
CZE  Střítež
33
11.12.2017



58.
 HEJKRLÍK Jiří
1985
CZE  HejaHejTrail.cz - Nesovice 33
16.06.2018



59.
 RANDÝSEK Vít
1974
CZE  Vsetín
33
28.10.2018



60.
 ZITA Jiří
1982
CZE  BadBoyTeam - Čelákovice
33
24.11.2018



61.
 KONZSKÁ Eva
1996
CZE  Ústí nad Labem
33
25.11.2018



62.
 VERŐCEI József 1963
HUN  Telki
32
01.11.2014



63.  BABULIC Roman 1967
SVK  Topolčany
32
06.08.2016



64.
 JANECHOVÁ Katarína 1983 SVK  Trnava
32
09.10.2016



65.
 FATKA Ondřej
1977
CZE  KČT Trilobit Barrandov - Kladno
32
25.11.2018



66.
 STANČO Ladislav 1977
CZE  SK Hory beraní hlavy - Čelákovice  32
15.12.2018



67.
 STRNAD Václav 1978
CZE  Brno sky run - Brno
32
18.05.2019



68.
 MAJOROVÁ Eliška
1987
CZE  Praha
31
11.12.2016



69.
 MORAVEC Marek
1974
CZE  MK Seitl Ostrava - Ostrava 31
08.07.2018*


70.
 KARČ Jakub
1974
CZE  SK Babice - Babice
31
16.06.2018


71.
 ŠTVERÁK Tomáš
1997
CZE  Montura Czech Team - Zubří
31
13.10.2018



72.
 HORSÁK Petr
1982
CZE  SKÁJ Team - Otrokovice
31
27.10.2018



73.
 HALÁSZ Ladislav 1972
SVK  Čierna Voda
30
03.07.2016*



74.
 HLAVÁČ Martin  1983
CZE  České Budějovice
30
07.04.2018



75.
 ČIHÁK Olaf
1978
CZE  KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz - Praha
30
07.10.2018



76.
 DOLANSKÝ Radek 1978
CZE  Praha 30
19.05.2019



77.
 LUX Peter
1983
SVK  Bratislava
30
09.02.2019



78.
 MIEZGA Dušan
1974
SVK  Vrbové
30
14.04.2019*



79.
 MIŠUREC David 1981 CZE  Praha 30
26.07.2019



80.
 SOUČEK Miroslav 1968 CZE  naBOSo - Hradištko
30
31.08.2019



81.
 VLKOVÁ Denisa 1992
CZE  Spřátelená zvěř - Vítkov 28
11.12.2017



82.
 RICHTER Vojtěch 1961
CZE  Wind Team - Praha
28
03.02.2019



83.
 ZAVORAL Aleš
1978
CZE  Berany Duc - Roudnice nad Labem
28
06.10.2018



84.
 GEMERAN Peter
1981
SVK  Bratislava 28
21.07.2019*



85.
 PRACHÁR Marek
1978
SVK  Dunajská Lužná
27
24.03.2019*



86.
 KUBIŠTA Petr 1970
CZE  maraton Plzeň - Praha 27
18.05.2019



87.
 HOLUB Michal 1964
CZE  Praha 27
15.06.2019



88.
 KÁDNER Vladislav
1984
CZE  Runsport team - Mladá Boleslav
26
07.04.2018



89.
 KADLEČÍK Ivan
1964
SVK  Veľké Kostoľany 26
22.04.2018*



90.
 HEJKRLÍKOVÁ Iva
1982
CZE  HejaHejTrail.cz - Dolní Újezd 26
05.05.2018*



91.
 BORÁŇ Jaroslav
1980
SVK  Trenčín
26
24.03.2019*



92.
 VÍTEK Miroslav 1982
CZE  Praha 26
13.04.2019*



93.
 VÁVRO Rastislav
1971
SVK  TJ Atóm Jaslovské Bohunice - Trnava
26
15.06.2019*


94.
 KEREKEŠ Martin
1975
SVK  Ružomberok
26
20.07.2019*


95.
 BIELESZ Michal
1967
CZE  RSR Ostrava - Ostrava
26
29.09.2019*



96.
 ŽERAVÍK Marek 1984
CZE  Chodící Zlo II - Pardubice 26
08.06.2019*



97.
 SVOBODA Zbyněk 1972
CZE  Brno 26
08.06.2019*



98.
 JOBB Daniel 1982 CZE  Klásterec nad Ohří
26
23.11.2019



99.
 VĚTVIČKA Jiří
1979
CZE  Čísovice  26
15.12.2018



100.
 JARŮŠEK Zdeněk 1985 CZE  SUADRA - Dvůr Králové nad Labem 25
01.09.2019



101.
 HANZLÍK Václav 1974 CZE  Liberec
25
07.09.2019*



102.
 FAIT František 1966 CZE  Gerontclub - Černošice
25
09.12.2019*




*nepředáno

Celkové pořadí v dokumentu PDF - aktualizace Pražská stovka 2019

Pohár CSUT hlavní soutěž