HLAVNÍ ORGANIZÁTOŘI 100 km AKCÍ:
       
 

MEDIÁLNÍ PARTNER:



PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2017
AKTUALIZACE 5. AKCE
JARNÍM ŠLUKNOVSKEM

DOKUMENT VE FORMÁTU PDF

TOP 10
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
 1.  Ondřej PLAŠIL
CZE 5 - 314,05 b
 2.  Patrik HROTEK
SVK 3 - 242,43 b
 3.  Michal TUREK
CZE 4 - 223,89 b
 4.  Jaroslav KOVÁČ SVK 4 - 216,33 b
 5.  Ferenc VENCZL
HUN 4 - 184,00 b
 6.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE 4 - 174,73 b
 7.
 Róbert FROHN
CZE 2 - 174,05 b
 8.  Jiří LINHART
CZE 3 - 166,73 b
 9.  Aleš ZAVORAL CZE 2 - 162,60 b
 10.
 Michaela SVOBODOVÁ CZE 3 - 155,54 b

TOP 10 ŽENY
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVEKM
 1.
 Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE 4 - 174,73 b
 2.
 Michaela SVOBODOVÁ CZE 3 - 155,54 b
 3.  Eliška KANIOVÁ CZE 2 - 139,41 b
 4.  Eva ZBORNÍKOVÁ CZE 2 - 128,69 b
 5.  Lenka PROCHÁZKOVÁ CZE 2 - 108,32 b
 6.  Krisztina NELICH
HUN 2 - 106,10 b
 7.  Erika LIPNICZKY-KASZA HUN 2 -   96,65 b
 8.  Denisa VLKOVÁ CZE 2 -   92,64 b
 9.
 Iva HEJKRLÍKOVÁ CZE 2 -   89,56 b
 10.  Věra HEJRKLÍKOVÁ CZE 2 -   87,80 b

KATEGORIE JUNIOR 20
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
 1.
 Tomáš ŠTVERÁK CZE 1 - 85,05 b
 2.
 David TROJAN CZE 1 - 46,33 b
 3.
 Ludmila HUDSKÁ CZE 1 - 44,89 b

KATEGORIE VETERAN 50
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVEKEM
1.
 Jaroslav KOVÁČ
SVK 4 - 216,33 b
2.  Stanislav JANUŠKA SVK 2 -   99,30 b
3.
 Antonín HEJKRLÍK
CZE 2 -   94,84 b

KATEGORIE VETERÁNKA 50
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVEKEM
1.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE 2 - 87,80 b
2.  Ivana BOHOŇKOVÁ CZE 1 - 63,43 b
3.  Martina NĚMEČKOVÁ CZE 1 - 46,54 b

KATEGORIE VETERAN 60
AKTUALIZACE: JARNÍM ŠLUKNOVEKEM
1.  Stanislav JANUŠKA SVK 2 -   99,30 b
2.
 Antonín HEJKRLÍK
CZE 2 -   94,84 b
3. 
 Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE 2   - 87,80 b


TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2017

Opět bude se počítat 8 nejlepších výkonů za rok.
Akce z termínovky se též počítají do soutěže CSUT 2.linie
Změny v termínovce vyhrazeny!!!

DATUM
 NÁZEV
 MĚSTO STARTU
 KOEF.
1.
28.-29.01.2017
 VOKOBERG (výkony nad 11 kontrol)   CZ TEPLICE 75,10
2.
03.-05.02.2017
 MALOHANÁCKÁ STOVKA
  CZ VELKÉ OPATOVICE
78,85
3.
10.-12.02.2017
 BRTNICKÉ LEDOPÁDY
  CZ MIKULÁŠOVICE 86,24
 4.
10.-11.03.2017
 KYSUCKÁ STOVKA
  SK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
ZRUŠENO
CANCELED
 4.
18.-19.03.2017
 LETECKÁ STOVKA
  SK TRENČÍN
93,75
 5.
14.-15.04.2017
 JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
  CZ MIKULÁŠOVICE
82,82
 6.
21.-22.04.2017
 LAZOVÁ STOVKA
  SK VRBOVÉ

 7.
29.-30.04.2017
 DEN CESTY (výkony nad 90 km)   CZ OSTRAVA

 8.
05.-07.05.2017
 JESENICKÁ STOVKA
  CZ ŠUMPERK

 9.
12.-14.05.2017
 ČAVISOVSKÁ STOVKA
  CZ ČAVISOV

 10.
27.-28.05.2017
 LIBOUCHECKÝ ULTRAMARATON
  CZ LIBOUCHEC

11.
03.-04.06.2017
 MÁTRA 115
  H KISNÁNA
12.
16.-17.06.2017
 KRAKONOŠOVA STOVKA
  CZ VRCHLABÍ

13.
01.-02.07.2017
 MALOFATRANSKÁ STOVKA
  SK TERCHOVÁ

14.
07.-08.07.2017
 ČERVEKOSTELECKÁ STOVKA
  CZ ČERVENÝ KOSTELEC

15.
16.-17.07.2016
 NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA   SK TELGÁRT

16.
21.-23.07.2017
 TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
  CZ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ

17.
05.-06.08.2017
 VÝCHODNIARSKA STOVKA
  SK PREŠOV
18.
11.-12.08.2017
 SKALNÍMI HRÁDKY (trasa 106 km)
  CZ KRÁSNÁ LÍPA
19.
18.- 20.08.2017
 100MKMK SHADOW WARIOR
  SK CHTELNICA

20.
26.- 27.08.2017
 ŠPCH - ŠPAČINSKÁ STOVKA
  SK NOVÉ MESTO N.VÁHOM

21.
01.-03.09.2017
 B7  (verze LONG přes Rátozku)
  CZ TŘINEC

22.
08.-10.09.2017
 STOVKA PODYJÍM
  CZ UHERČICE

23.
22.-24.09.2017
 STOVKA Z DUBČE DO DUBČE
  CZ PRAHA

24.
29.-30.09.2017
 DEN CESTY (výkony nad 90 km)   CZ OSTRAVA

25.
06.-08.10.2017
 5BV  (verze pět vrcholů)
  CZ BESKYDY

26.
13.-14.10.2017
 STOVKA PODKRKONOŠÍM
  CZ DOLNÍ BRUSNICE

27.
27.-28.10.2017
 BOUBÍN - LIBÍN - KLEŤ
  CZ VIMPERK

28.
10.-12.11.2017
 PRADĚDOVA STOVKA
  CZ ČESKÁ VES
29.
24.-29.11.2017
 LOUČENÍ (verze kombinace 170 km)   CZ ÚSTÍ NAD LABEM

30.
08.-10.12.2017
 PRAŽSKÁ STOVKA
  CZ PRAHA



VYHLÁŠENÍ CSUT 2016 V MIKULÁŠOVICÍCH


FOTO FILIP SMETANA



CSUT 2016

NOVÉ  CSUT 2. LINE PRO SBĚRAČE

PRAVIDLA ZAŘAZENÍ DO CSUT
  
VYHLÁŠENÍ A VÝSLEDKY 2015
  
HISTORIE CSUT 2015 - 2013
 
FB DISKUZNÍ SKUPINA CSUT
Do CSUT 2016 byly zařazeny velmi různorodé 100 km akce, jenž splnily nově nastavená pravidla. Máte tak na výběr z  28 super akcí.  Výběr je široký. Jsou tu závody dvojic i jednotlivců, horské a podhorské akce. Čisté orienťáky i stovky s perfektním značením. Akce s výborným zajištěním i punkové závody zcela bez zajištění. Dálkové pochody s padesátiletou tradicí i nově vzniklé ultratraily.  Zodpovědnost za způsob a průběh organizace jednotlivých akcí je plně na pořadatelích.  CSUT pouze vyhodnocuje zveřejněné výsledky. Bude se opět počítat 8 nejlepších výkonů za rok 2016.
KONEČNÉ VÝSLEDKY 2016

DOKUMENT VE FORMÁTU PDF

TOP 10  CELKOVĚ
1.  Tomáš ŠTVERÁK
CZE 8         - 707,87 b
2.  Róbert FROHN
SVK 8 z 10  - 654,32 b
3.  Roman BABULIC
SVK 8 z 10 - 633,70 b
4.  Patrik HROTEK SVK 8 z 9   - 629,89 b
5.  Jan SUCHOMEL
CZE 8 z 15 - 615,12 b
6.  Emil PÁLENÍK SVK 8 z 9   - 593,91 b
7.  Peter MAZÁN
SVK 8 z 10 - 567,25 b
8.
 Petr HORSÁK
CZE 8         - 563,56 b
9.  Eliška KANIOVÁ CZE 8 z 11 - 554,92 b
10.  Eva KONSZKÁ CZE 8 z 18 - 542,46 b

TOP 10   ŽENY
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 8 z 11  - 554,92 b
2.
 Eva KONSZKÁ CZE 8 z 18 - 542,46 b
3.  Denisa VLKOVÁ CZE 8 z 17 - 471,94 b
4.  Hana VÁCHOVÁ CZE 8 z 9    - 463,00 b
5.  Petra MÜCKOVÁ CZE 6         - 442,78 b
6.  Ivana ČAHOJOVÁ CZE 8 z 11  - 403,37 b
7.  Martina NĚMEČKOVÁ CZE 8         - 377,84 b
8.  Věra HEJKRLÍKOVÁ CZE 8         - 363,44 b
9.
 Katarína JANECHOVÁ
SVK  8 z 10 - 358,48 b
10.
 Anita SZALAY
HUN  8         - 358,43 b

KATEGORIE JUNIOR 20

 1.
 Tomáš ŠTVERÁK CZE 8        - 707,87 b
 2.
 Eva KONSZKÁ CZE 8 z 18 - 542,46 b
 3.
 Dalimil HOTA
CZE 8 z 19 - 540,28 b

KATEGORIE VETERAN 50

 1.
 Jaroslav KOVÁČ
SVK 8 z 18 - 490,24 b
 2.
 Josef SMOLA CZE        7  - 407,84 b
 3.
 Stanislav JANUŠKA SVK 8 z 11 - 406,74 b

KATEGORIE VETERÁNKA 50
1.  Ivana ČAHOJOVÁ CZE 8 z 11 - 403,37 b
2.  Martina NĚMEČKOVÁ CZE 8         - 377,84 b
  3. 
 Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE 8         - 363,44 b

KATEGORIE VETERAN 60

 1. 
 Josef SMOLA
CZE 7        - 407,84 b
2.  Stanislav JANUŠKA SVK 8 z 11  - 406,74 b
 3. 
 Antonín HEJKRLÍK
CZE 7         - 370,39 b

KATEGORIE VETERÁNKA 60

 1. 
 Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE 8 -  363,44 b
2.  Milada KLAPKOVÁ
CZE 1    - 57,34 b
3.  Jana JINDROVÁ
CZE 1    - 23,47 b

KATEGORIE VETERAN 70

 1. 
 Miroslav HRUBÝ
CZE 2 - 70,60 b
 2. 
 Pavel ŠVARC
CZE 1 -  43,99 b
 3. 
 Ondrej JANČÍK
SVK 1 -  39,57 b

AKCE NA KTERÝCH ŠLO ZÍSKAT BODY DO CSUT 2016

 DATUM
 NÁZEV
 MĚSTO STARTU
 KOEF.
 1.
29.-30.01.2016
 BRTNICKÉ LEDOPÁDY
  CZ MIKULÁŠOVICE
89,56

 2.
05.-06.02.2016
 MALOHANÁCKÁ STOVKA
  CZ VELKÉ OPATOVICE

78,93

 3.
11.-13.03.2016
 KYSUCKÁ STOVKA
  SK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO

100,41

 4.
18.-19.03.2016
 LETECKÁ STOVKA
  SK TRENČÍN

88,91

 5.
25.-27.03.2016
 JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
  CZ KRUPKA

91,42

 6.
23.-24.04.2016
 LAZOVÁ STOVKA
  SK VRBOVÉ

90,11

 7.
30.4.-1.5.2016
 DEN CESTY (výkony nad 90 km)   CZ NOVÁ PAKA

72,46

 8.
06.-08.05.2016
 JESENICKÁ STOVKA
  CZ ŠUMPERK

96,63
 

 9.
20.-22.05.2016
 BÁNOVSKÁ STOVKA
  SK POVAŽSKÁ  BYSTRICA
85,51

 10.
04.-06.06.2016
 MÁTRA 115
  H KISNÁNA
90,64

 11.
10.-12.06.2016
 STEFANIK TRAIL

 
SK BREZOVÁ P. BRADLOM
  
   
93,60
 12.
17.-18.06.2016
 KRAKONOŠOVA STOVKA
  CZ VRCHLABÍ

94,96
 
 13.
02.-03.07.2016
 MALOFATRANSKÁ STOVKA
  SK TERCHOVÁ

89,56

14.
16.-17.07.2016
 NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA   SK TELGÁRT

ZRUŠENO
CANCELED


 14.
22.-24.07.2016
 TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
  CZ STARÉ MĚSTO
82,96

 15.
06.-07.08.2016
 VÝCHODNIARSKA STOVKA
  SK PREŠOV
92,99

 16.
12.-14.08.2016
 H108
  CZ VIZOVICE
93,76

 17.
19.- 21.08.2016
 100MKMK  (verze A 205 km)   SK CHTELNICA

84,64

 18.
02.-04.09.2016
 B7  (verze LONG přes Rátozku)
  CZ TŘINEC

96,20

 19.
09.-11.09.2016
 STOVKA PODYJÍM
  CZ UHERČICE

76,66

 20.
17.-18.09.2016
 PONITRIANSKÁ STOVKA
  SK HANDLOVÁ

95,29

 21.
24.-25.09.2016
 NEZMAR ULTRA
  CZ BYSTŘICE

ZRUŠENO
CANCELED

 21.
23.-25.09.2016
 Z DUBČE DO DUBČE (verze 130 km)
  CZ PRAHA

82,24

 22.
01.-02.10.2016
 PRADĚDOVA STOVKA
  CZ ČESKÁ VES
93,04

 23.
08.-09.10.2016
 JAVORNICKÁ STOVKA
  SK ČADCA

96,78

 24.
14.-16.10.2016
 5BV  (verze pět vrcholů)
  CZ ROŽNOV P. R.

91,81

 25.
21.- 22.10.2016
 DEN CESTY (výkony nad 90 km)   CZ NOVÁ PAKA

73,46

 26.
28.-30.10.2016
 BLK (verze dlouhá trasa 170 km)   CZ SUŠICE

78,46

 27.
25.-28.11.2016
 LOUČENÍ (verze kombinace 170 km)   CZ LEVÍN

92,26

 28.
09.-11.12.2016
 PRAŽSKÁ STOVKA
  CZ SPÁLENÉ POŘÍČÍ

96,82


VYHLÁŠENÍ CSUT 2015:
30. 01. 2015 proběhlo na ledobálu v Mikulášovicích vyhlášení CSUT 2015.
Několik fotek o Aleše Zavorala si můžete prohlédnout zde:



 










 
VÝSLEDKY 2015:

KONEČNÉ VÝSLEDKY
TOP 10
 
CELKOVÉ POŘADÍ

 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 8 z 14 - 619,88 b
2.
 Roman BABULIC
SVK 8        - 613,57 b
3.  Petr SKIBA CZE 8 z 11 - 591,53 b
4.
 Aleš ZAVORAL
CZE 7         - 578,10 b
5.
 Přemysl KOCYAN
CZE 8 z 13 - 562,49 b
6.
 Peter MAZÁN
SVK 8 z 9   - 560,21 b
7.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE  8        -  554,72 b
8.
 Tomáš ŠTVERÁK
CZE 7         - 545,99 b
9.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 8 z 10   - 543,92 b
10.
 Eligiusz OLSZEWSKI
POL 8 z 9    - 536,03 b
DALŠÍ MÍSTA CELKEM



HISTORIE

CELKOVÉ POŘADÍ 2014

CELKOVÉ POŘADÍ 2013


POŘADÍ ŽENY 2013



KONEČNÉ VÝSLEDKY
TOP 10
 
ŽENY
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE 8          - 554,72 b
2.  Petra MÜCKOVÁ CZE 8 z 10  - 543,92 b
3.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 7         - 503,03 b
4.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 8 z 14 - 467,80 b
5.
 Eliška MAJOROVÁ CZE  6         - 317,08 b
6.
 Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  7         - 302,06 b
7.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  6         - 281,20 b
8.
 Magdalena ŠOUBOVÁ
CZE  4         - 275,84 b
9.
 Hana VÁCHOVÁ CZE  6         - 268,82 b
10.
 Gabriela BAJTEKOVÁ
SVK  4         - 236,41 b
DAŠÍ MÍSTA ŽENY



VÝKONOST

VÝKONY TOP 10 ABSOLUTNĚ

ŽEBŘÍČEK VÝKONOSTI


KATEGORIE JUNIOR 20
KONEČNÉ VÝSLEDKY

1.  Tomáš ŠTVERÁK CZE 7         - 545,99 b
 2. 
 Dalimil HOTA
CZE 8 z 12 - 521,46 b
3.
 Peter SÁRA
HUN 4        - 267,49 b

KATEGORIE VETERAN 50
KONEČNÉ VÝSLEDKY
 1. 
 Jaroslav KOVÁČ
SVK 8 z 11 - 460,19 b
2.  Josef SMOLA CZE 6         - 354,48 b
3.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE 6         - 322,43 b

KATEGORIE VETERAN 50 ŽENY
KONEČNÉ VÝSLEDKY
 1. 
 Ivana ČAHOJOVÁ
CZE 7         - 302,06 b
2.  Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 6         - 281,20 b
3.
 Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE 4         - 222,14 b

KATEGORIE VETERAN 60
KONEČNÉ VÝSLEDKY
 1. 
 Josef SMOLA
CZE 6         - 354,48 b
2.  Stanislav JANUŠKA
SVK 5         - 239,58 b
3.
 Ladislav MAZŮREK
CZE 5         - 228,29 b

KATEGORIE VETERAN 60 ŽENY
KONEČNÉ VÝSLEDKY
 1. 
 Věra HEJKLÍKOVÁ
CZE 5          - 210,34 b
2.  Jana JINDROVÁ
CZE 1           - 24,92 b

PRINCIP CSUT 2015
Do poháru CSUT 2015 se počítají výkony na všech akcích projektu CS-1000 2015 a dalších vybraných kvalitních CZ a SK 100 km akcích dle níže uvedeného seznamu. Akce CSUT jsou převážně dlouhé 100 a více kilometrů. Do CSUT se počítá pouze výsledek na nejdelší trase konkrétní akce! Podle žebříčku výkonosti CSUT, kterou vytvořil RNDr. Petr Kaňovský (za což mu moc děkujeme), se vypočítá počet bodů. (body účastníka = (koeficient akce /100) x čas vítěze / čas účastníka). Koeficient akce je koeficient zohledňující výkonnost zúčastněných stovkařů i dosažené časy tak, aby se jejich průměrná výkonnost po této akci nezměnila. Do CSUT 2014 se každému započítá maximálně "8" nejlépe bodovaných výkonů za rok 2015.
Případné dotazy a reklamce: olaf.cihak@dalkovepochody.cz


AKCE NA KTERÝCH LZE ZÍSKAT BODY DO CSUT 2015  

DATUM
 NÁZEV  MĚSTO STARTU
 koef.
1.
30.01.-01.02.2015
 BRTNICKÉ LEDOPÁDY - LEDOPÁDOVÁ STOVKA
  CZ  MIKULÁŠOVICE 88,11
2.
06 .- 07. 02. 2015
 MALOHANÁCKÁ STOVKA
  CZ  VELKÉ OPATOVICE 69,16
3.
06. - 09. 03. 2015  KYSUCKÁ STOVKA   SK  KYSUCKÉ NOVÉ MESTO  86,14
4.
20. - 21. 03. 2015
 LETECKÁ STOVKA
  SK  TRENČÍN
88,90
5.
03. - 05. 04. 2015
 STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
  CZ  DOBKOVICE
84,56
6.
18. - 19. 04. 2015
 DEN CESTY JARO (pouze výkony nad 90 km)   CZ  VESELÍ NAD LUŽNICÍ
73,97
7.
25. - 26. 04. 2015
 LAZOVÁ STOVKA   SK  VRBOVÉ
82,86
8.
01. - 02. 05. 2015
 JESENICKÁ STOVKA   CZ  ŠUMPERK 92,87
9.
22. - 23. 05. 2015
 BÁNOVSKÁ STOVKA   SK  TRENČÍN    84,49
10.
06. - 05. 06. 2015
 BRNĚNSKÉ VOKRUH VOKOLO ŠTATLU (verze UT - RH++)
  CZ   BRNO
78,80
11.
19. - 20. 06. 2015
 KRAKONOŠOVA STOVKA
  CZ   VRCHLABÍ
88,50
12.
04. - 05. 07. 2015
 MALOFATRANSKÁ STOVKA   SK  TERCHOVÁ      86,54
13.
18. - 19. 07. 2015
 NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA (pouze kompletní trať)
  SK  TELGÁRT  93,82
14.
24. - 26. 07. 2015
 TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY OD DUBU K DUBU
  CZ   MEZIMĚSTÍ
77,80
15.
21. - 23. 08. 2015
 100 MÍL KRAJINOU MALÝCH KARPAT (verze A 205 km)   SK  CHTELNICA  75,81
16.
04. - 06. 09. 2015
 B7 - BESKYDSKÁ SEDMIČKA (verze Sport Full)
  CZ  TŘINEC  99,50
17.
19. - 20. 09. 2015
 PONITRIANSKÁ STOVKA   SK  HANDLOVÁ 90,93
18.
26. - 27. 09. 2015  NEZMAR ULTRA   CZ  BYSTŘICE
93,50
19.
02. - 03. 10. 2015
 PRADĚDOVA STOVKA   CZ  ČESKÁ VES 85,96
20.
09. - 10. 10. 2015
 5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ (verze pět vrcholů)
  CZ  HORNÍ BEČVA
95,14
21.
16. - 17. 10. 2015
 STOVKA PODKRKONOŠÍM
  CZ  DOLNÍ BRUSNICE
85,16
22.
23. - 24. 10. 2015  DEN CESTY PODZIM (pouze výkony nad 90 km)   CZ  VESELÍ NAD LUŽNICÍ
64,34
23.
30.10.-01.11. 2015
 BKL - BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ   CZ  VIMPERK
87,81
24.
20. - 23. 11. 2015
 LOUČENÍ S TURISTICKÝM ROKEM (verze kombinace EKUT)
  CZ  TĚCHLOVICE
90,06
25.
04. - 06. 12. 2015
 PRAŽSKÁ STOVKA
  CZ  BEROUN 99,25





 CSUT 2014 - 1. ROČNÍK  - KONEČNÉ VÝSLEDKY

VYHLÁŠENÍ CSUT 2014  ŽENY v Mikulášovicích
2. místo Eva Zborníková 504,69 bodů , 1 . místo Petra Mücková 513,09 bodů

 


PRINCIP CSUT 2014
Do poháru CSUT 2014 se počítají výkony na všech akcích projektu CS-1000 2014 včetně žolíků a dalších vybraných kvalitních CZ a SK 100 km akcích dle níže uvedeného seznamu. Protože v nultém zkušebním ročníku 2013 vyhrál Maďar István Rudolf, byla do CSUT na jeho počest zařazena asi nejznámější maďarská stovka Mátra 115.
Akce CSUT jsou převážně dlouhé 100 a více kilometrů. Do CSUT se počítá pouze výsledek na nejdelší trase konkrétní akce!
P
odle žebříčku výkonosti CSUT, kterou vytvořil RNDr. Petr Kaňovský (za což mu moc děkujeme), se vypočítá počet bodů. (body účastníka = (koeficient akce /100) x čas vítěze / čas účastníka). Koeficient akce je koeficient zohledňující výkonnost zúčastněných stovkařů i dosažené časy tak, aby se jejich průměrná výkonnost po této akci nezměnila.
 
Do CSUT 2014 se každému započítá maximálně "8" nejlépe bodovaných výkonů za rok 2014. 
Hodnoceni jsou všichni účastníci, nikoliv pouze akcionáři CS-1000.

Případné dotazy a reklamce: olaf.cihak@dalkovepochody.cz

AKCE NA KTERÝCH LZE ZÍSKAT BODY DO CSUT 2014  
DATUM
 NÁZEV  MĚSTO STARTU
 koef.
31. 01. - 02. 02. 2014
 BRTNICKÉ LEDOPÁDY (Ledopádová stovka)
  D    WALTERSDORF
89,70
08. - 10. 03. 2014
 KYSUCKÁ STOVKA   SK  KYSUCKÉ NOVÉ MESTO  84,43
21. - 22. 03. 2014
 LETECKÁ STOVKA
  SK  TRENČÍN
83,57
18. - 20. 04. 2014
 STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
  CZ  ČESKÝ DUB
87,65
26. - 27. 04. 2014
 LAZOVÁ STOVKA   SK  VRBOVÉ
88,80
09. - 11. 05. 2014
 JESENICKÁ STOVKA   CZ  ŠUMPERK 90,56
24. - 25. 05. 2014
 BÁNOVSKÁ STOVKA   SK  BÁNOVCE NAD BEBRAVOU    94,84
31. 05. - 01. 06. 2014
 MÁTRA 115
  H     KISNÁNA 98,19
13. - 14. 06. 2014
 ŠTEFANIK TRAIL
  SK  BREZOVÁ POD BRADLOM
88,93
20. - 21. 06. 2014
 KRAKONOŠOVA STOVKA
  CZ   VRCHLABÍ
88,32
27. - 29. 06. 2014
 100 MÍL KRAJINOU MALÝCH KARPAT  (verze A 180 km)   SK  CHTELNICA  72,53
05. - 06. 07. 2014
 MALOFATRANSKÁ STOVKA   SK  TERCHOVÁ      93,04
19. - 20. 07. 2014
 NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA (pouze kompletní trať)
  SK  TELGÁRT  93,68
25. - 27. 07. 2014
 TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY OD DUBU K DUBU
  CZ   ŽAMBERK
90,40
09. - 10. 08. 2014
 100 km JAVORNÍKMI   SK  ČADCA  88,53
05. - 07. 09. 2014
 B7 - BESKYDSKÁ SEDMIČKA (verze Sport Full)
  CZ  TŘINEC  97,63
20. - 21. 09. 2014
 PONITRIANSKÁ STOVKA   SK  NITRA  97,14
03. - 05. 10. 2014
 PRADĚDOVA STOVKA   CZ  ČESKÁ VES 89,94
10. - 11. 10. 2014
 5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ (verze pět vrcholů)
  CZ  VENDRYNĚ
91,98
17. - 18. 10. 2014
 STOVKA PODKRKONOŠÍM
  CZ  DOLNÍ BRUSNICE
86,32
31.10. - 02. 11.  2014
 BKL - BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ   CZ  BORŠOV NAD VLTAVOU
85,70
21. - 23. 11. 2014
 LOUČENÍ S TURISTICKÝM ROKEM (verze kombinace EKUT)
  CZ  KRUPKA
85,11
05. - 07. 12. 2014
 PRAŽSKÁ STOVKA
  CZ  STARÁ HUŤ
104,30



PRINCIP CSUT 2013
Do poháru nultého zkušebního ročníku CSUT se počítají výkony účastníků na 15 odhlasovaných akcích projektu Československá tisícovka (CS-1000) 2013 včetně žolíků. Tyto akce jsou převážně dlouhé 100 a více kilometrů. Do CSUT se počítá pouze výsledek na nejdelší trase konkrétní akce. P
odle žebříčku výkonosti CSUT, kterou vytvořil RNDr. Petr Kaňovský (za což mu moc děkujeme), se vypočítá počet bodů. (body účastníka = (koeficient akce /100) x čas vítěze / čas účastníka). Koeficient akce je koeficient zohledňující výkonnost zúčastněných stovkařů
i dosažené časy tak, aby se jejich průměrná výkonnost po této akci nezměnila
. Do nultého zkušebního ročníku CSUT se každému započítá maximálně "8" nejlépe bodovaných výkonů za rok 2013.  Hodnoceni jsou všichni účastníci, nikoliv pouze akcionáři CS-1000.

případné dotazy a reklamce: olaf.cihak@dalkovepochody.cz

AKCE NA KTERÝCH LZE ZÍSKAT BODY DO CSUT 2013  
DATUM
 NÁZEV  MĚSTO STARTU
 koef.
01.-03. 02. 2013
 BRTNICKÉ LEDOPÁDY (Ledopádová stovka)
  D    BAD SCHANDAU
100,00
08.-10. 03. 2013
 KYSUCKÁ STOVKA
  SK  KYSUCKÉ NOVÉ MESTO  79,48
29.-31. 03. 2013
 JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
  CZ  ŠLUKNOV  85,85
04.-05. 05. 2013
 LAZOVÁ STOVKA
  SK  VRBOVÉ
93,48
18.-19. 05. 2013
 BÁNOVSKÁ STOVKA
  SK  BÁNOVCE NAD BEBRAVOU    95,69
14.-15. 06. 2013
 KRAKONOŠOVA STOVKA
  CZ  VRCHLABÍ
97,81
28.-30. 06. 2013
 100 MÍL KRAJINOU MALÝCH KARPAT  (verze A 175 km)   SK CHTELNICA  82,18
26.-28. 07. 2013
 TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY OD DUBU K DUBU
  CZ  MEZIMĚSTÍ  101,34
10.-11. 08. 2013
 100 km JAVORNÍKMI   SK  ČADCA  79,44
06.-08. 09. 2013
 B7 - BESKYDSKÁ SEDMIČKA (verze Sport Full)
  CZ  TŘINEC  103,64
21.-22. 09. 2013
 PONITRIANSKÁ STOVKA   SK  NITRA  93,36
04.-06. 10. 2013
 PRADĚDOVA STOVKA
  CZ  JESENÍK 100,75
11.-13. 10.2013
 5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ (verze pět vrcholů)
  CZ  ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
96,85
22.-24. 11. 2013
 LOUČENÍ S TURISTICKÝM ROKEM (verze kombinace EKUT)
  CZ  ÚSTÍ NAD LABEM  87,41
06.-08. 12. 2013
 PRAŽSKÁ STOVKA
  CZ  PRAHA  102,34