DÁLKOVÉ POCHODY a ULTRA TRAIL - Chcete vyrazit na dálkový pochod a nevíte kam?
AAA   
  
  
A
  


 
TERMÍNOVKA:

   
 


 
VÍKEND 31. 08. - 02. 09. 2018
 

   9. B7
 
BESKYDSKÁ SEDMIČKA
95 km
TŘINEC
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Třinec, atletický stadion
ČAS STARTU:
pátek 31.8. 22 hod.
  
KRATŠÍ TRASY MIMO CSUT 91 km, 86 km, 82 km 


 11. ČTYŘI ŘEKY S TRILOBITEM - VLTAVA

POHÁR
TRILOBITU
BARANDOV
54 km běh a pochod
PRAHA

MÍSTO STARTU:
Praha - Zbraslavské náměstí,
zastávka autobusů MHD
ČAS STARTU:
sobota 1.9. 6:00 - 9:00 hod.
  
KRÁTŠÍ TRASY: 44 km a 33 km
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 44 km Vrané nad Vltavou, nádraží ČD
 sobota 1.9. 6:00 - 9:00 hod.
 33 km Davle, obec - zastávka autobusu PID
 
sobota 1.9. 6:00 - 10:00 hod.

 ZVOLENSKÁ STOVKA
 101 km
 ZVOLEN - SLOVENSKO
 MÍSTO STARTU: Zvolen, památník
 ČAS STARTU: pátek 31.8. 18:00 hod.

 BAROKO
 běh 100 km - časový limit 16 nebo 19 hodin
 běh 42 km, 21 km, 10 km
 PLASY - PLZEŇSKÝ KRAJ

 MÍSTO STARTU: Plasy, velká louka
 ČAS STASRTU:
 běh 100 km pátek 31.8. 24:00 hod. (možno i ve 21:00)
 běh 42 km sobota 1.9. 10:00 hod.
 běh 21 km sobota 1.9. 10:20 hod.
 běh 10 km sobota 1.9. 10:40 hod.

 52. SOKOLOVSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 SOKOLOV - KARLOVARSKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 50 km Sokolov, střední škola živnostenská
 sobota 1.9. 5:30 - 6:15 hod.
 35 km, 25 km, 15 km
 Sokolov, nádraží ČD
 sobota 1.9. 6:30 - 9:30 hod.

 49. HAVLÍČKOBRODSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 13 km
 HAVLÍČKŮV BROD - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Havlíčkův Brod, MÚ V Rámech
 ČAS STASRTU: sobota 1.9. 6:00 - 10:00 hod.

 11. LOUČENÍ S LÉTEM - ZA HŮZOVSKÝM ŠKOPKEM
 50 km, 36 km, 22  km, 11 km
 HŮZOVÁ - OLOMOUCKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Hůzová, hospoda Z+Z
 ČAS STARTU: sobota 1.9. 6:00 - 13:00 hod.

 39. MÁNESOVOU STEZKOU
 50 km, 35 km, 25 km
 STŘÍTEŽ a TŘINEC - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 50 km a 35 km Střítež, kulturní dům sobota 1.9. 6:00 - 9:00 hod.
 25 km Třinec, dům kultury TRISIA sobota 1.9. 7:00 - 10:00 hod.

 9. PO DÁLNIČNÍM TĚLESE R43
 60 km, 50 km, 35 km, 25 km
 BRNO, KUŘIM, ČERNÁ HORA, BOSKOVICE
 JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTA a  ČASY STARTŮ:
 60 km Brno - Bystrc, parkoviště u přístaviště
 sobota 1.9. 6:00 - 8:00 hod.
 50 km Kuřim, nádraží ČD stánek PNS
 sobota 1.9. 7:00 - 9:00 hod.
 35 km Černá Hora, parkoviště u uřadu městyse
 sobota 1.9. 8:00 - 10:00 hod.
 20 km Boskovice, sokolovna
 sobota 1.9. 9:00 - 11:00 hod.

 30. ZLÍNSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 37 km, 20 km, 14 km
 ZLÍN
 MÍSTO STARTU: Zlín - Lesní čtvrť, Hokey bar
 ČAS STARTU: sobota 1.9. 6:30 - 9:30 hod.

 22. ZNOJEMSKÝM PODYJÍM
 40 km, 25 km, 15 km
 ZNOJMO - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Znojemský hrad
 ČAS STARTU: sobota 1.9. 8:00 - 10:00 hod.
 
 

 VÍKEND 07. 09. - 09. 09. 2018
  
 3. STOVKA PODYJÍM

110 km
UHERČICE
JIHOMORAVSKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Uherčice, u zámku
ČAS STARTU:
pátek  7.9. 21 hod.
 
KRATŠÍ TRASA 60 km
 MÍSTO STARTU:
 Vranov nad Dyjí, sobota 8.9. ráno

 
 50. LANŠKROUNSKÁ KOPA
 100 km - 60 procent trasy asfaltové silnice
 60 km, 30 km, 20 km, 10 km
 LANŠKROUN - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 100 km
 Lanškroun, dělnický dům pátek  7.9. 20:00 - 24:00 h
 60 km, 30 km, 20 km, 10 km 
 Lanškroun, náměstí J. M. Marků sobota 8.9. 8:30 hod.

 3. BRDSKÁ PADESÁTKA

 48 km
 MNÍŠEK POD BRDY - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Mníšek pod Brdy,

 autobusová zastávka "Mníšek pod Brdy, závod (hl. sil.)"
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 7:00 - 8:00 hod.
 
 22. BENEŠOVSKÉ TOULKY
 50 km, 33 km, 25 km, 15 km
 BENEŠOV - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Benešov, školní jídelna Jiráskova ulice
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 6:00 - 12:00 hod.

 36. HRANIČÁŘSKÁ TŘICÍTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 CHEB - KARLOVARSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Cheb, Integrovaná střední škola
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 6:30 - 11:00 hod.

 30. POCHOD ŘÍDÍCÍHO UČITELE JANA BUCHARA
 50 km, 32 km, 25 km, 12 km
 JILEMNICE - LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Jilemnice, centrum zábavy
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 5:00 - 10:00 hod.

 43. RÝMAŘOVSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 OLOMOUCKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Rýmařov, středisko volného času
 ČAS STATRTU: sobota 8.9. 6:00 - 10:00 hod.

 2. ZA LOUPEŽNÍKEM DRNHOLCEM
 50 km limit 9 hodin !!!
 25 km, 11 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Újezd nad Lesy, muzeum
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 7:00 - 10:30 hod.

 43. BECHYŇSKÁ OSMA
 50 km, 35 km, 28 km, 15 km
 BECHYNĚ - JIHOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Bechyně, muzeum turistiky
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 7:00 - 10:15 hod.

 49. HOLEŠOVSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 18 km
 HOLEŠOV - ZLÍNSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Holešov, kino
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 7:00 - 9:00 hod.

 48. VRBENSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 25 km, 12 km
 VRBNO POD PRADĚDEM - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Vrbno pod Pradědem, nádraží
 ČAS STARTU: sobota 8.9. 6:00 - 9:45 hod.


 VÍKEND 14. 09. - 16. 09. 2018    
  
 KRAJEM SEVEROČESKÝCH
 JEDNOTEK

100 km
LOVOSICE
ÚSTECKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Lovosice, nádraží ČD
ČAS STARTU:
sobota .15. 9. 7:00 hod.
  
KRATŠÍ TRASY 55 km a 25 km
 ÚSTÍ NAD LABEM a LITOMĚŘICE - ÚSTECKÝ KRAJ

 55 km Ústí nad Labem, hlavní nádraží
 sobota 15.9. 12:00 - 14:00 hod.
 25 km Litoměřice, horní nádraží ČD
 sobota 15.9. 13:00 - 15:00 hod.
 
 15. DOOKOLA KOTLINY JELENIOGORSKEJ
 138 km
 SKLARZKA POREBA - POLKO (5 km od českých hranic)
 MÍSTO STARTU:
 Szklarska Poreba, dolní stanice lanovky na Szrenici
 ČAS STARTU: pátek 14.9. 12:00 hod.

 7. PONITRIANSKÁ STOVKA
 105 km
 HANDLOVÁ - SLOVENSKO
¨MÍSTO STARTU: Handlová, namestie Baníkov
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 7:00 hod.

 BRNĚNSKÝ MASAKR
 běh 62 (limit 11,5 hodiny), 30 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno - Řečkovice, sportovní areál Družstevní
 ČAS STARTU:
 62 km sobota 15.9. 7:00 hod.
 30 km sobota 15.9. 10:00 hod.

 42. JANÁČKOVI CHODNÍČKY
 50 km, 25 km, 15 km
 PŘÍBOR - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Příbor, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 6:30 - 9:00 hod.

 32. KRČÍNŮV LABYRYNT
 orientační pochod na 12 hodin
 VESELÍ NAD LUŽNICÍ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Veselí nad Lužnicí, areál Hokejka
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 6:00 hod.
 
 33. TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÁ 33
 50 km, 33 km, 25 km, 16 km
 TEPLICE NAD METUJÍ - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU:Teplice nad Metují, koupaliště
 ČAS STARTU:sobota 15.9. 6:00 - 10:00 hod.

 39. BRNĚNSKÁ PODKOVA
 52 km, 40 km, 27 km, 16 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno - Řečkovice, Prumperk 3 místnost na faře
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 6:00 - 10:00 hod.


 54. PŘES ČTYŘI ZÁMKY

 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 TÝNEC NAD SÁZAVOU - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Týnec nad Sázavou, Bisport
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 7:00 - 10:00 hod.

 42. ZA KRÁSAMI PODZIMU
 
50 km, 40 km, 20 km
 BOHUMÍN - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Bohumín, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 15.9. 7:00 - 10:00 hod.

 7. PAMÁTNÉ STROMY
 55 km, 35 km, 17 km
 ŘÍČANY - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Říčany, nádraží ČD
 ČAS STARTU: neděle 16.9. 7:00 - 11:00 hod.



 
VÍKEND 21. 09. - 23. 09. 2018    

 31. DEN CESTY

24 hodin
KRUPKA
MÍSTO STARTU:
Krupka - Bohosudov, nádraží ČD 
ČAS STARTU:
pátek 21.9. 18:30 hod.
 

 
 20. LUŽICKÁ SEDMIČKA

 95
km
 BRNIŠTĚ
- LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Brniště, Oáza
 ČAS STARTU: pátek 21.9. 17:00 hod.

 23. Z BRNA DO BRNA
 100 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno- Bytrc, tramvajová zastávka ZOO
 ČAS STARTU: pátek 21.9. 17:30 - 18:15 hod.

 SAAR CHALANGE
 běh 66 km limit 11 hodin
 42 km, 21 km
 HLINSKO - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍISTO STARTU: Hlinsko, areál Na Olšinkách
 ČAS STARTU:
 66 km sobota 22.9. 9:00 hod.
 42 km sobota 22 9. 11:00 hod.
 21 km sobota 22.9. 13:00 hod.

 SÝROVINSKÝ BĚH
 běh 50 km limit 10 hodin
 běh 30 km
 SYROVÍN - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Syrovín, hřiště
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 9:00 hod.
 
 34. DOBŘANSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 DOBŘANY - PLZEŇSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Dobřany, hotel Modrá Hvězda
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 7:00 - 10:00 hod.

 27. Z DUBČE DO DUBČE
 45 km, 30 km, 20 km, 15 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha -  Dubeč, klubovna KČT Jestřáby
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 7:30 - 10:00 hod.

 42. O ZLATÝ HROZEN JIŽNÍ MORAVY
 46 km, 35 km, 27 km, 20 km, 16 km
 BŘECLAV - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Břeclav, ZŠ Sovadinova
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 7:00 - 9:00 hod.

 50. BUČOVICKÁ PADESÁTKA
 50 km, 28 km, 20 km, 15 km
 BUČOVICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 Bučovice,  bistro U Draka sobota 22.9. 6:30 - 9:30 hod.
 Bučovice, DDM sobota 22.9. 8:00 - 10:00 hod.

 53. NOVOPACKÉ POCHODY
 50 km, 38 km, 29 km, 23 km, 12 km
 NOVÁ PAKA - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Nová Paka, junácká klubovna
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 6:00 - 12:00 hod.

 40. PORTA BOHEMICA
 50 km, 35 km, 25 km, 23 km, 18 km
 ÚSTÍ NAD LABEM
¨MÍSTO STARTU: Ústí nad Labem, DDM vchod z Blěhradské ul.
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 6:00 - 10:00 hod.
.

 12. COURÁNÍ CÍPEM ČESKÉHO KRASU
 52 km, 38 km, 28 km, 17 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Jinonice, stanice metra B
 (zastávka nočních autobusů)
 ČAS STARTU:sobota 22.9. 6:30 - 12:00 hod.

 44. ŽELEZNIČÁŘSKÁ PADESÁTKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 HORAŽĎOVICE - PLZEŇSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU:
 Horažďovice, nádaraží ČD Horažďovice, předměstí
 ČAS STARTU: sobota 22.9. 7:00 - 10:00 hod.
 

 VÍKEND 28. 09. - 30. 09. 2018    
  
 7. PRADĚDOVA STOVKA
orientační běh a pochod
cca 170 km

ČESKÁ VES
OLOMOUCKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Česká Ves, základní škola
ČAS STARTU:
pátek 28.9. 8:00 hod.

 
¨
 ŠUMAVSKÝ ŠUTR

 běh 63 km - limit 9 hodin
 běh 42 km, 21 km
 
opakovaná okružní trať - okruh 21 km
 STACHY - JIHOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Stachy - Churáňov, lyžařský stadion
 ČAS STARTU:
 63 km sobota 29.9. 9:00 hod.
 42 km  sobota 29.9. 10:00 hod.
 21 km sobota 29 9 11:00 hod.
 
  VÍKEND 05. - 07. 10. 2018

 6. STOVKA PODKRKONOŠÍM
115 km
DOLNÍ BRUSNICE
KRÁLOVÉHRADECKÝ
KRAJ

MÍSTO STARTU:
Dolní Brusnice,
Lázně Pod Zvičinou
ČAS STARTU:
pátek 5.10. 22:00 hod.

 

 VÍKEND 12. - 14. 10. 2018

 16. 5BV
 PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ
cca 120 km
orientační běh a pochod dvojic
VIDČE
ZLÍNSKÝ KRAJ

MÍSTO STARTU:
Vidče, základní škola
ČAS STARTU:
pátek 12.10. 22:00 hod.


 VÍKEND 19. - 21. 10. 2018

 EPO TRAIL MANIACS SLAPY

61 km
běh a pochod
NEČÍN
STŘEDOČESKÝ KRAJ
MÍSTA a ČASY STARTŮ:
61 km Nečín
sobota 20.10. 7:00 hod.
 16. 5BV
 PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ



28. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY


VÝSLEDKY

 

25. JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2018
VÝSLEDKY

FOTO: ŐRSI Bálint


MALOHANÁCKÁ STOVKA 2018
VÝSLEDKY REPORTÁŽE:
Libor BOLEČEK
Zdeněk VÉMOLA
Hubert PUKA (POL)

 
Stovkaři na Hušáku foto: Ivana Čahojová


VOKOBERG 2018
VÝSLEDKY   FOTOGALERIE

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ foto: Filip Drazdík


24. PRAŽSKÁ STOVKA 2017
VÝSLEDKY, VIDEA, REPORTÁŽE




NOVÝ MEDIÁLNÍ PARTNER dalkovepochody.cz V POLSKU




EKUT - FINÁLE STOVKAŘSKÉHO ROKU
   
LOUČENÍ & 
PRAŽSKÁ STOVKA
  






FRANTA MÁLEK - PŘÍTEL DÁLEK  † 24.7.2017

FOTO: VÁCLAV VÍŠEK
organizátor extrémních dálkových pochodů Šotek a Porta Bomemica


FRANTA MÁLEK PŘÍTEL DÁLEK

FRANTA MÁLEK PŘÍTEL VÝŠEK




    

VÝSLEDKY:  125 km   75 a 55 km

Pozdější vítěz trasy 125 km Robert Frohn
probíhá na 70 km lázeňským parkem v Duszniki-Zdrój
FOTO: Petra Mücková

Start: Kamionki - Soví hory
FOTO: Filip Smetana
   

SOKOLSKÁ PADESÁTKA
ČESKÝM STŘEDOHOŘÍM 2017


VÝSLEDKY


JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2017

Aleš Zavoral sbíhá do Schmilky FOTO: Filip Smetana
VÝSLEDKY  

BRTNICKÉ LEDOPÁDY 2017

stovkaři Aleš ZAVORAL a Jozef HARČARIK pod ledopádem Opona

CSUT 2017  -  3. závod
 
Ledopádová stovka
 1. 
 Robert FROHN
SVK 18:59:28
2.  Tadeáš VYVIJAL
CZE 19:15:23
2.
 Tomáš ŠTVERÁK
CZE 19:15:23
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 22:33:51
2.
 Eliška KANIOVÁ
CZE 23:02:19
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 24:56:48




23. PRAŽSKÁ STOVKA


CSUT 2016  -  28. závod
 
Pražská stovka
 1. 
 Roman KOŠŤÁK
CZE 18:23:54
2.  René MRÁZ
SVK 18:44:51
3.
 Martin HRUŠKA
CZE 19:14:47
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 24:21:51
2.
 Marie ZELENÁ
CZE 27:38:07
3.
 Svetlana KULCIHINA
LAT 27:52:48



26. LOUČENÍ


VIDEO PAVEL FENYK

LOUČENÍ VÝSLEDKY

CSUT 2016  -  27. závod
  LOUČENÍ
 1. 
 Tomáš ŠTVERÁK
CZE 23:27:17
2.  Jozef HARČARIK
SVK 25:40:44
3.
 Aleš ZAVORAL
CZE 25:56:25
 
1.
 Hana VÁCHOVÁ CZE 41:59:13
2.
 Blanka ŠAFRÁNKOVÁ
CZE 44:21:51
3.
 Michaela SVOBODOVÁ
CZE 46:01:44



Pavel FENYK na Trojoře foto JAN SEDLÁK


PRAŽSKÁ STOVKA IN MEMORIAM IVAN ČIHÁK

RIP IVAN ČIHÁK
10.7.1942 - 23.10.2016
turista, dálkoplaz, organizátor pochodů
 


207 km THE SHADOW WARRIOR
MALÉ KARPATY


foto: Aleš Zavoral

VÝSLEDKY
CSUT 2016  -  16. závod
  THE SHADOW WARRIOR
 1. 
 René MRÁZ
SVK 32:30
2.  Roman BABULIC
SVK 34:05
3.
 Jiří HELLEŠÍ
 CZE 35:15
 
1.
 Anna ŐRSI HUN
51:05







NOVÁ SOUTĚŽ CSUT druhá linie



26. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2016

Róbert Frohn dobíhá do cíle  FOTO: Adam Kmiť

VÝSLEDKY
CSUT 2016  -  14. závod
  TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Robert FROHN
SVK 20:03:26
2.  Jiří HELLEŠÍ
CZE 19:47:42
2.
 Miroslav PEŠKA
CZE 19:47:42
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 23:33:08
2.
 Denisa VLKOVÁ
CZE 25:47:30
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 26:21:32




Přes Kralický Sněžník je do Týniště cesta dlouhá!
PROPOZICE    REGISTRACE    STARTOVNÍ LISTINA    FACEBOOK


10. MEMORIÁL KAMENNÉHO BROUKA 75 KM

FOTO: Ivana Čahojová   VÝSLEDKY


50. KRAKONOŠOVA STOVKA

Sněžka FOTO: Michael Bronson N'ovak
 
VIDEO FILIP SMETANA
 
VÝSLEDKY


CSUT 2016  -  12. závod
  KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Petr HÉNEK
CZE 9:25:19
2.  Radek BRUNNER
CZE 9:36:43
3.
 Roman KOŠŤÁK
CZE 9:52:44
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE 12:33:59
2.
 Eliška KANIOVÁ
CZE 13:06:55
3.
 Renata HLAVÁČOVÁ
CZE 13:32:54
REPORTÁŽE:
Radek BRUNNER
Karel VÍTEK
Michael NOVÁK
Tomáš KENDÍK
Martin MENŠÍK
Eliška MAJOROVÁ
Michela STRÁNSKÁ
Andrej PETRUŠ
Pavel KVASNIČKA
Jiří RANSDORF
Belo ŠPIŠÁK
RBZ Praha
Pavel KOZA
Lukáš ROUBÍK

Olaf Čihák: K100 slaví 50. narozeniny





STEFANIK TRAIL 2016


VÝSLEDKY
 
CSUT 2016  -  11. závod
  STEFANIK TRAIL
 1. 
 Richard ZVOLÁNEK
SVK 16:25:18
2.  František KAŇA
SVK 17:17:48
3.
 Peter MATEJ
SVK 18:07:53
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 20:28:16
2.
 Eva KONSZKÁ
CZE 22:53:54
3.
 Kateřina HELIKAROVÁ
CZE 24:53:33

REPORTÁŽE:

PETRA MÜCKOVÁ



BÁNOVSKÁ STOVKA 2016

FOTO: Richard Pouš - Vetroplachmmagazín

VÝSLEDKY
  
CSUT 2016  -  10. závod
  BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Richard POUŠ
SVK 18:29
2.  Roman BABULIC
SVK 19:23
3.
 Juraj MACÁK
SVK 19:34
3.  Patrik HROTEK
SVK 19:34
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 26:16
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 27:34
3.
 Eva KONZSKÁ
CZE 30:26

REPORTÁŽE:

RICHARD POUŠ

MICHAL BIELESZ


JESENICKÁ STOVKA 2016

FOTO: Hanka Mahdalová
 
               VÝSLEDKY    


DEN CESTY - JARO 2016

výsledky


LAZOVÁ STOVKA 2016



STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM

  VÝSLEDKY



NOČNÍ PADESÁTKA QUO VADIS


12. 3. CÍNOVEC - MILEŠOVKA
VÝSLEDKY + REPORTÁŽE


MALOHANÁCKÁ STOVKA 2016

VÝSLEDKY   REPORTÁŽ FILIP SMETANA



 
REPORTÁŽE, FOTOGALERIE, VÝSLEDKY


vítěz Martin Halász v cíli             kontrola u ledopádu Opona



VÝSLEDKY, REPORTÁŽE, FOTO


Vítězka Pražské stovky 2015 sbíhá po 90 km do Svatého Jana pod Skalou.
Foto: Jiří Januška





CELKOVÉ VÝSLEDKY LOUČENÍ 170     
ON - LINE PRŮCHODY
 



3. BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ 2015



CSUT 2015  -  24. závod
  BLK
 1. 
 Martin HALÁSZ
SVK 12:57
1.  Petr LUKOSZ
CZE 12:57
3.
 Jan BAIER
CZE 14:13
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE 15:23
2.
 Michaela DOMINOVÁ
CZE 17:59
2.
 Kamila LEDEREROVÁ
CZE 19:15
   

 


25. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY

kamenitý super stoupák v Polsku - foto Johnny z Brna

VÝSLEDKY
               
VIDEO ALEŠ ZAVORAL


CSUT 2015  -  14. závod
   TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Jan SUCHOMEL
CZE 22:53:11
2.  Aleš ZAVORAL
CZE 22:53:11
3.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 23:29:28
 
1.
 Kateřina ŠOUBOVÁ CZE 23:29:28
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 24:42:18
2.
 Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE 32:47:02


NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA


  
CSUT 2015  -  13. závod
  NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA
 1. 
 Petr ŽÁKOVSKÝ
 Stanislav NAJVETRT
CZE
CZE
16:07
2.
 Zbyněk CYPRA
 Tomáš SVOBODA
CZE
CZE
16:11
3.
 Martin MARKECH
 Ivan MUDROŃ
SVK
SVK
16:18

1.
 Silvia PETRAJNOŠOVÁ
 Linda BENIAČOVÁ
SVK
SVK
19:12
2.
 Denisa ŠULCOVÁ
 Tomáš KARČMAČÍK
SVK
SVK
20:02
3.
 Zuzana ALEKSADROVIČOVÁ
 Marek PRACHÁR
SVK 
SVK
23:25
celkové pořadí po 13. závodě
 pořadí ženy po 13. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,09 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b
 
 VÝSLEDKY
  
 REPORTÁŽ RICHARD POUŠ
 
 REPORTÁŽ LINDA BENIAČOVÁ

   







 

 
CSUT 2015  -  12. závod
   MALOFATRANSKÁ STOVKA
 1. 
 Adrian KASNIAR
SVK 18:14
2.  Richard POUŠ
SVK 18:39
2.
 Mario JAKÚBEK
SVK 18:39
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
21:59
2.
 Viola DRENKOVÁ
SVK 22:36
3.
 Julia BETMENDIOVÁ
SVK 26:48
celkové pořadí po 12. závodě
 pořadí ženy po 12. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b


  


49. KRAKONOŠOVA STOVKA

   FOTO Eliška Majorová  - Soví sedlo

RADEK BRUNNER 10:39
VÝSLEDKY


REPORTÁŽE:      

MARTIN VLASÁK

ELIŠKA MAJOROVÁ

ANDREA LUKOSZOVÁ


              

CSUT 2015  -  11. závod
   KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Radek BRUNNER
CZE 10:39:12
2.  Matěj KLUBINA
CZE 11:22:59
3.
 Martin VLASÁK
CZE 11:29:28
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
13:24:05
2.
 Magdalena ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
2.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
celkové pořadí po 11. závodě
 pořadí ženy po 11. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,01 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE     7 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
     7 - 390,92 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE       
    6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE     4 - 272,76 b




20. ročník BRNĚNSKÉ VOKRUH VOKOLO ŠTATLU

   FOTO Jiří Linhart  - vrchol  Babí lom

   VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  10. závod
   BRÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Libor BOLEČEK
CZE 15:28
2.  Petr HORA
CZE 15:44
3.
 Róbert FROHN
SVK 16:52
 
1.
 Martina NĚMEČKOVÁ CZE
20:53
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 21:40
celkové pořadí po 10. závodě
 pořadí ženy po 10. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 7 - 501,11 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 - 491,57 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
6 - 333,72 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


BÁNOVSKÁ STOVKA - STRÁŽOVSKÁ MOTANICA


   FOTO: The Ultrarunner   Strážov 1213 m.n.m.

  VÝSLEDKY
 
CSUT 2015  -  9. závod
   BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Roman BABULIC
SVK 15:59
1.  Peter BRESTOVANSKÝ
SVK 15:59
1.
 Adam LYSÝ
SVK 15:59
1.
 Tomáš ZAPLATÍLEK
CZE 15:59
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
23:54
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 25:15
3.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 35:15
celkové pořadí po 9. závodě
 pořadí ženy po 9. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 6 - 431,66 b
2.  Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
3.
 Rafał KOSZYK
POL 7 - 430,22 b
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
5 - 326,72 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 5 - 277,46 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


 
               
JESENICKÁ   STOVKA 2015

   FOTO František Fait
VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  8. závod
   JESENICKÁ STOVKA
 1. 
 Filip ŠILAR
CZE 12:11
2.  Tomáš UDRŽAL
CZE 12:12
3.
 Petr HÉNEK
CZE 12:32
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
15:34
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 16:15
3.
 Veronika DRTILOVÁ
CZE 16:54
celkové pořadí po 8. závodě
 pořadí ženy po 8. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Rafał KOSZYK
POL 6 - 378,07 b
3.
 Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
5 - 277,46 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,46 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 4 - 270,21 b



   

  FOTO Martin Fojtík
VÝSLEDKY
CSUT 2015  -  7 závod
  LAZOVÁ STOVKA 
 1. 
 Rostislav NOVOTNÝ
CZE 13:02
2.  Matej PÁLENÍK
SVK 13:05
3.
 Adam LISÝ
SVK 13:16
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
15:32
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 17:00
3.
 Zuzana ALEXADROVIČOVÁ
SVK 17:30
3.
 Marta HANCKOVÁ
SVK 17:30
celkové pořadí po 7. závodě
 pořadí ženy po 7. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 
5 - 317,66 b
 
1.