DÁLKOVÉ POCHODY a ULTRA TRAIL - Chcete vyrazit na dálkový pochod a nevíte kam?
AAA   
  
  
A
  
  
TERMÍNOVKA:
 
 
 VÍKEND 26. - 28. 08. 2016
 
 32. POCHOD ŠPCH - ŠPAČINSKÁ STOVKA
 NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - SLOVENSKO
 100 km
 MÍSTO STARTU: Nové Mesto nad Váhom, nádraží ZSSK
 ČAS STARTU: sobota 27.8. 6:15 - 8:15 hod.

 13. POCHOD GIACOMA CASANOVY
 DUCHCOV - ÚSTECKÝ KRAJ
 běh a pochod  60 km, 42 km,
 pochod 39 km, 35 km, 28 km, 20 km
 MÍSTO STARTU: Duchcov, ZŠ Jana Pešaty
 ČAS STARTU: sobota 27.8. 6:00 - 17:00 hod.

 50. SOKOLOVSKÁ PADESÁTKA
 SOKOLOV - KARLOVARSKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 
50 km Sokolov, střední škola živnostenská
 sobota 27.8. 5:30 - 6:15 hod.
 35 km, 25 km, 15 km
 Sokolov, železniční nádraží
 sobota 27.8. 6:30 - 9:00 hod.

 36. KRAJEM NEZBEDNÉHO BAKALÁŘE
 RAKOVNÍK - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 50 km, 43 km, 24 km, 19 km
 MÍSTO STARTU: Rakovník, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 27.8. 6:30 - 10:00 hod.
 
 35. CESTAMI JAROSLAVA HAŠKA
 SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - KRAJ VYSOČINA
 50 km, 30 km, 20 km, 10 km
 MÍSTO STARTU: Světlá nad Sázavou, základní škola
 ČAS STARTU: sobota 27.8. 6:00 - 9:00 hod.

 39. MŠENSKÁ PADESÁTKA
 MŠENO - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 50 km, 33 km, 23 km, 11 km
 MÍSTO STARTU: Mšeno, koupaliště
 ČAS STARTU: neděle 28.8. 6:30 - 10:30 hod.





 VÍKEND 02. - 04. 09. 2016

 7. BESKYDSKÁ SEDMIČKA
 

96 km trasa LONG
běh a pochod dvojic
TŘINEC
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ     
MÍSTO STARTU:
Třinec, náměstí Svobody                     
ČAS STARTU:
pátek 2.9. 22:00 hod
 ZKRÁCENÉ DOPROVODNÉ TRASY B7:
 
LONG ZKRÁCENÁ 91 km
 HOBBY 87 km
 HOBBY ZKRÁCENÁ 82 km
 MÍSTO STARTU: Třinec, náměstí Svobody
 ČAS STARTU: pátek 2.9. 22:00 hod.


 9. ČTYŘI ŘEKY S TRILOBITEM - SÁZAVA
 BENEŠOV, MNICHOVICE, ČERČANY
 STŘEDOČESKÝ KRAJ
 pochod a běh 53 km,
 pochod 36 km, 26 km
 
MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 
53 km Benešov, nádraží ČD (linka S9) sobota 3.9. 6- 9 h
 36 km Mnichovice, nádraží ČD (linka S9) sobota 3.9. 6 - 10 h
 26 km Čerčany, nádraží ČD (linka S9) sobota 3.9. 6:30 - 10 h

 BAROKO MARATON
 PLASY - PLZEŇSKÝ KRAJ
 běh 42 km, běh 21 km, běh 10 km
 MÍSTO STARTU: Plasy, Veká louka
 ČAS STARTU:
 42 km a 21 km sobota 3.9. 10:30 hod.
 10 km sobota 3.9. 10:40 hod.

 BĚHEJ LESY - JIZERSKÁ PADESÁTKA RUN
 BEDŘICHOV - LIBERECKÝ KRAJ
 běh 50 km, běh 23 km, běh 12 km
 MÍSTO STARTU: Bedřichov, lyžařský stadion
 ČAS STARTU:
 50 km sobota 3.9. 9:30 hod.
 23 km sobota 3.9. 11:00 hod.
 12 km sobota 3.9. 11:15 hod.

 ULTRALABÁK
 DĚČÍN - ÚSTECKÝ KRAJ'
 běh 52 km, běh 25 km
 MÍSTO STARTU: Děčín, centrum
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 9:00 hod.

 34. HRANIČÁŘSKÁ TŘICÍTKA
 CHEB - KARLOVARSKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Cheb, integrovaná střední škola
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 6:30 - 11:00 hod.
 
 19. BRUŠPERSKÝ TULÁK
 BRUŠPERK - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 45 km, 35 km, 25 km, 13 km
 MÍSTO STARTU: Brušperk, restaurace U Geně
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 7:00 - 11:00 hod.

 47. HAVLÍČKOBRODSKÁ PADESÁTKA
 HAVLÍČKŮV BROD - KRAJ VYSOČINA
 51 km, 36 km, 27 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Havlíčkův Brod, MŮ V Rámech
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 6:00 - 10:00 hod.

 20. ZNOJEMSKÝM PODYJÍM
 ZNOJMO - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 40 km, 20 km, 14 km
 MÍSTO STARTU: Znojmo, nádvoří hradu
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 8:00 - 10:00 hod.

 9. LOUČENÍ S LÉTEM ZA HŮZOVSKÝM ŠKOPKEM
 HŮZOVÁ - OLOMOUCKÝ KRAJ
 50 km, 36 km, 22 km, 11 km
 MÍSTO STARTU: Hůzová, hospoda Z+Z
 ČAS STARTU: sobota 3.9. 6:00 - 13:00 hod.

 37. MÁNESOVOU STEZKOU
 STŘÍTEŽ a TŘINEC - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 52 km, 35 km, 25 km
 MÍSTA A ČASY STARTŮ
 52 km a 35 km Střítež, kulturní dům sobota 3.9. 6:00 - 9:00 hod.
 25 km Třinec, dům kultury Trisia sobota 3.9. 7:00 - 9:00 hod.





 VÍKEND 09. - 11. 09. 2016

 1. STOVKA PODYJÍM
    

112 km
UHERČICE
JIHOMORAVSKÝ  KRAJ     
MÍSTO STARTU:
Uherčice                    
ČAS STARTU:
pátek 9.9. 20:30 hod

 FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING
 DRŽKOVÁ - ZLÍNSKÝ KRAJ
 trail 96 km dálkový pochod a běh bez psa
 dogtrekking 96 km pochod a běh se psem
 MÍSTO STARTU: Držková, camp Patriot
 ČAS STARTU:
 trail 96 km pátek 9.9. 22:00 hod.
 dogtrekking 96 km pátek 9.9. 7:30 - 8:30 hod. 

 RELLYE SUDETY
 TEPLICE NAD METUJÍ - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 běžecká trasa v rámci závodu horských kol
 113 km limit 14,5 hod. !!!
 MÍSTO STARTU: Teplice nad Metují, náměstí
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 5:00 hod.


 47. LANŠKROUNSKÁ KOPA
 LANŠKROUN - PARDUBICKÝ KRAJ
 100 km 60 procent asfalt !!!
 60 km, 35 km, 20 km, 10 km 
 MÍSTO STARTU: Lanškroun, dělnický dům
 ČAS STARTU:

 100 km pátek 9.9. 20:00 - 24:00 hod.
 60 km, 35 km, 20 km, 10 km sobota 10.9. 7:00 - 10:00 hod. 

 1. BRDSKÁ PADESÁTKA
 MNÍŠEK POD BRDY - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 běh a pochod 53 km
 MÍSTO STARTU:
 Mníšek pod Brdy, autobusová zastávka MHD
 "Mníšek pod Brdy, závod (hl.sil.)" linka 317
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 7:00 - 8:00 hod.

 20. BENEŠOVSKÉ TOULKY
 BENEŠOV - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 50 km, 33 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Benešov, školní jídelna Jiráskova ulice
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 6:00 - 12:00 hod.

 47. HOLEŠOVSKÁ PADESÁTKA RUSAVSKÝMI KOTÁRY
 HOLEŠOV - ZLÍNSKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 11 km
 MÍSTO STARTU: Holešov, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 7:00 - 11:00 hod.

 28. ZLÍNSKÁ PADESÁTKA
 ZLÍN
 50 km, 43 km, 35 km, 29 km, 16 km
 MÍSTO STARTU: Zlín, autobusové nádraží
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 6:30 - 9:00 hod.

 7. PO DÁLNIČNÍM TĚLESE R43
 BRNO, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ,
 KUŘIM, MĚSTEČKO TRNÁVKA
 JIHOMORAVSKÝ a PARDUBICKÝ KRAJ
 41 km, 35 km, 32 km, 28 km
 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 41 km Brno - Bytrc, parkoviště u přístaviště
 sobota 10.9. 6:00 - 8:00 hod.
 35 km Moravská Třebová, zámek
 sobota 10.9. 8:00 - 9:00 hod.
 32 km Kuřim, novinový stánek u nádraží ČD
 sobota 10.9. 7:00 - 10:00 hod.
 28 km Městečko Trnávka, obecní úřad
 sobota 10.9. 8:00 - 9:00 hod.
 
 
41. BECHYŇSKÁ OSMA
 BECHYNĚ - JIHOČESKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 18 km
 MÍSTO STARTU: Bechyně, muzeum turistiky
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 8:00 - 10:15 hod.
   
 5. SE STARTEM NA PETŘÍN
 PRAHA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Praha - Střelecký ostrov, areál SK START
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 7:00 - 10:00 hod.

 41. RÝMAŘOVSKÁ PADESÁTKA
 RÝMAŘOV - OLOMOUCKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 20 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Rýmařov
 ČAS STARTU: sobota 10.9. 6:00 - 9:00 hod.



 VÍKEND 16. - 18. 09. 2016
 
 5. PONITRIANSKÁ STOVKA
  

105 km
HANDLOVÁ
SLOVENSKO    
MÍSTO STARTU:
Handlová, namestie Baníkov                    
ČAS STARTU:
sobota 17.9. 7:00 hod

 18. LUŽICKÁ SEDMIČKA
 BRNIŠTĚ - LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Brniště, Oáza čp. 131
 ČAS STARTU: pátek 16.9. 17:00 hod.

 21. Z BRNA DO BRNA
 BRNO
 100 km
 MÍSTO STARTU: Brno, místo bude upřesněno
 ČAS STARTU: pátek 16.9. 17:00 hod.

 13. DOKOLA KOTLINY JELENIOGÓRSKEJ
 SKLARSKA POREBA - POLSKO
 5 km od hranic ČR - LIBERECKÝ KRAJ
 pochod a běh 134 km
 MÍSTO STARTU: Sklarska Poreba
 ČAS STARTU:
 pochod 134 km pátek 16.9. 12:00 hod.
 běh 134 km sobota 17.9. 8:00 hod.

 
 VÍKEND 22. - 24. 09. 2016

 3. NEZMAR
  

107 km
BYSTŘICE
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ     
MÍSTO STARTU:
Bystřice, PZKO                    
ČAS STARTU:
sobota 24.9. 00:01 hod


 25. Z DUBČE DO DUBČE
 PRAHA
 120 km, 105km, noční 70 km,
 denní 50 km, 35 km, 25 km, 10 km
 MÍSTO STARTU:
 Praha - Dubeč, klubovna TOM Jestřáby (ulice u Transformátoru)
 ČAS STARTU:
 120 km, 105 km, noční 70 km pátek 23.9. 20:00 hod.
 denní 50 km, 35 km, 25 km, 10 km sobota 24.9. 7:00 - 10:00 h.

 KRAKONOŠŮV MARATON
 
ŠPINDLERŮV MLÝN - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 h 42 km
 MÍSTO STARTU: Špindlerův Mlýn, SUNSKI Sport u Bílého mostu
 ČAS STARTU: čtvrtek 22.9. 10:00 hod.


 VÍKEND 30.9. - 02. 10. 2016


 4. PRADĚDOVA STOVKA
  
114 km
ČESKÁ VES
OLOMOUCKÝ KRAJ     
MÍSTO STARTU:
Česká Ves, základní škola                  
ČAS STARTU:
sobota 1.10. 6:00 hod
 
 BESKIDY ULTRA TRAIL
 SZCZYRK - POLSKO
 (15 km od hranic ČR - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ)
 260 km, 120 km
 MÍSTO STARTU: Szczyrk, kino Beskid
 ČAS STARTU:
 260 km čtvrtek 29.9. 10:00 hod.
 120 km sobota 1.10. 4:00 hod.
  

 VÍKEND 07. - 09. 10. 2016

 4. JAVORNICKÁ STOVKA

  

108 km
ČADCA
SLOVENSKO    
MÍSTO STARTU:
Čadca, Námestie slobody                  
ČAS STARTU:
sobota 8.10. 7:30 hod
 
 UUU - ÚSTECKÝ UNIVERZITNÍ UTRAMARATON
 ÚSTÍ NAD LABEM
 běh 100 km opakovaná obrátková trať 4x25km limit 20 hod.
 MÍSTO STARTU: Ústí nad Labem, ústecká univerzita Hoření ul.
 ČAS STARTU: sobota 8.10. 5:00 hod.



  VÍKEND 14. - 16. 10. 2016

 14. 5BV
 PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ 
cca 120 km
orientační pochod a běh dvojic
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
ZLÍNSKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Rožnov pod Radhoštěm,
sportovní hala      
ČAS STARTU:
pátek 14.10. 22:00 hod
  
 
 VÍKEND 21. - 23. 10. 2016

 26. DEN CESTY - PODZIM

24 hodin
běh a pochod na 24 hodin
NOVÁ PAKA
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU: Nová Paka, DDM
ČAS STARTU: pátek 21.10. 18:00 hod.



 3. EPO TRAIL MANIACS - SLAPY
 NEČÍN, BOROTICE, CHOTILSKO
 běh 61 km, 47 km, 33 km
 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 běh 61 km Nečín sobota 22.10. 7:00 hod.
 běh 47 km Borotice, Cholín sobota 22.10. 9:00 hod.
 běh 33 km Chotilsko, Živohošť sobota 22.10. 12:00 hod.

 
 
VÍKEND 28. - 30. 10. 2016

 4. BLK BOUBÍN - LIBÍN - KLEŤ


170 km
SUŠICE
PLZEŇSKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU: Sušice
ČAS STARTU: pátek 28.10. 11:00 hod.


 
 11. S TRILOBITEM BEZ HOLINEK DO HOLYNĚ
 MĚCHENICE - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 pochod a běh 50 km
 pochod 35 km, 25 km
 MÍSTO STARTU: Měchenice, nádraží ČD (linka S80)
 ČAS STARTU: sobota 6:30 - 9:45 hod.
 
 
 VÍKEND 25. - 27. 11. 2016
 
 28. LOUČENÍ
  

170 km
EKUT 1 + EKUT 2

ÚSTÍ NAD LABEM
MÍSTO STARTU: v okolí Ústí nad Labem
bude upřesněno
ČAS STARTU: pátek 25.10. brzy ráno
 
 
 VÍKEND 09. - 11. 12. 2016
 
 23. PRAŽSKÁ STOVKA
 TRANS BRDY

 

145 km EKUT 3
SPÁLENÉ POŘÍČÍ
PLZEŇSKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU: Spálené Poříčí
ČAS STARTU: pátek 09.12. 23:00 hod.
  

  




207 km THE SHADOW WARRIOR
MALÉ KARPATY


foto: Aleš Zavoral


NOVÁ SOUTĚŽ CSUT druhá linie



26. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2016

Róbert Frohn dobíhá do cíle  FOTO: Adam Kmiť

VÝSLEDKY
CSUT 2016  -  14. závod
  TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Robert FROHN
SVK 20:03:26
2.  Jiří HELLEŠÍ
CZE 19:47:42
2.
 Miroslav PEŠKA
CZE 19:47:42
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE
23:33:08
2.
 Denisa VLKOVÁ
CZE 25:47:30
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 26:21:32




Přes Kralický Sněžník je do Týniště cesta dlouhá!
PROPOZICE    REGISTRACE    STARTOVNÍ LISTINA    FACEBOOK


10. MEMORIÁL KAMENNÉHO BROUKA 75 KM

FOTO: Ivana Čahojová   VÝSLEDKY


50. KRAKONOŠOVA STOVKA

Sněžka FOTO: Michael Bronson N'ovak
 
VIDEO FILIP SMETANA
 
VÝSLEDKY


CSUT 2016  -  12. závod
  KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Petr HÉNEK
CZE 9:25:19
2.  Radek BRUNNER
CZE 9:36:43
3.
 Roman KOŠŤÁK
CZE 9:52:44
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
12:33:59
2.
 Eliška KANIOVÁ
CZE 13:06:55
2.
 Renata HLAVÁČOVÁ
CZE 13:32:54
REPORTÁŽE:
Radek BRUNNER
Karel VÍTEK
Michael NOVÁK
Tomáš KENDÍK
Martin MENŠÍK
Eliška MAJOROVÁ
Michela STRÁNSKÁ
Andrej PETRUŠ
Pavel KVASNIČKA
Jiří RANSDORF
Belo ŠPIŠÁK
RBZ Praha
Pavel KOZA
Lukáš ROUBÍK

Olaf Čihák: K100 slaví 50. narozeniny





STEFANIK TRAIL 2016


VÝSLEDKY
 
CSUT 2016  -  11. závod
  STEFANIK TRAIL
 1. 
 Richard ZVOLÁNEK
SVK 16:25:18
2.  František KAŇA
SVK 17:17:48
3.
 Peter MATEJ
SVK 18:07:53
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
20:28:16
2.
 Eva KONSZKÁ
CZE 22:53:54
3.
 Kateřina HELIKAROVÁ
CZE 24:53:33

REPORTÁŽE:

PETRA MÜCKOVÁ



BÁNOVSKÁ STOVKA 2016

FOTO: Richard Pouš - Vetroplachmmagazín

VÝSLEDKY
  
CSUT 2016  -  10. závod
  BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Richard POUŠ
SVK 18:29
2.  Roman BABULIC
SVK 19:23
3.
 Juraj MACÁK
SVK 19:34
3.  Patrik HROTEK
SVK 19:34
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE
26:16
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 27:34
3.
 Eva KONZSKÁ
CZE 30:26

REPORTÁŽE:

RICHARD POUŠ

MICHAL BIELESZ


JESENICKÁ STOVKA 2016

FOTO: Hanka Mahdalová
 
               VÝSLEDKY    


DEN CESTY - JARO 2016

výsledky


LAZOVÁ STOVKA 2016



STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM

  VÝSLEDKY



NOČNÍ PADESÁTKA QUO VADIS


12. 3. CÍNOVEC - MILEŠOVKA
VÝSLEDKY + REPORTÁŽE


MALOHANÁCKÁ STOVKA 2016

VÝSLEDKY   REPORTÁŽ FILIP SMETANA



 
REPORTÁŽE, FOTOGALERIE, VÝSLEDKY


vítěz Martin Halász v cíli             kontrola u ledopádu Opona



VÝSLEDKY, REPORTÁŽE, FOTO


Vítězka Pražské stovky 2015 sbíhá po 90 km do Svatého Jana pod Skalou.
Foto: Jiří Januška





CELKOVÉ VÝSLEDKY LOUČENÍ 170     
ON - LINE PRŮCHODY
 



3. BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ 2015



CSUT 2015  -  24. závod
  BLK
 1. 
 Martin HALÁSZ
SVK 12:57
1.  Petr LUKOSZ
CZE 12:57
3.
 Jan BAIER
CZE 14:13
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
15:23
2.
 Michaela DOMINOVÁ
CZE 17:59
2.
 Kamila LEDEREROVÁ
CZE 19:15
   

 


25. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY

kamenitý super stoupák v Polsku - foto Johnny z Brna

VÝSLEDKY
               
VIDEO ALEŠ ZAVORAL


CSUT 2015  -  14. závod
   TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Jan SUCHOMEL
CZE 22:53:11
2.  Aleš ZAVORAL
CZE 22:53:11
3.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 23:29:28
 
1.
 Kateřina ŠOUBOVÁ CZE
23:29:28
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 24:42:18
2.
 Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE 32:47:02


NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA


  
CSUT 2015  -  13. závod
  NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA
 1. 
 Petr ŽÁKOVSKÝ
 Stanislav NAJVETRT
CZE
CZE
16:07
2.
 Zbyněk CYPRA
 Tomáš SVOBODA
CZE
CZE
16:11
3.
 Martin MARKECH
 Ivan MUDROŃ
SVK
SVK
16:18

1.
 Silvia PETRAJNOŠOVÁ
 Linda BENIAČOVÁ
SVK
SVK
19:12
2.
 Denisa ŠULCOVÁ
 Tomáš KARČMAČÍK
SVK
SVK
20:02
3.
 Zuzana ALEKSADROVIČOVÁ
 Marek PRACHÁR
SVK 
SVK
23:25
celkové pořadí po 13. závodě
 pořadí ženy po 13. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,09 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b
 
 VÝSLEDKY
  
 REPORTÁŽ RICHARD POUŠ
 
 REPORTÁŽ LINDA BENIAČOVÁ

   







 

 
CSUT 2015  -  12. závod
   MALOFATRANSKÁ STOVKA
 1. 
 Adrian KASNIAR
SVK 18:14
2.  Richard POUŠ
SVK 18:39
2.
 Mario JAKÚBEK
SVK 18:39
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
21:59
2.
 Viola DRENKOVÁ
SVK 22:36
3.
 Julia BETMENDIOVÁ
SVK 26:48
celkové pořadí po 12. závodě
 pořadí ženy po 12. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b


  


49. KRAKONOŠOVA STOVKA

   FOTO Eliška Majorová  - Soví sedlo

RADEK BRUNNER 10:39
VÝSLEDKY


REPORTÁŽE:      

MARTIN VLASÁK

ELIŠKA MAJOROVÁ

ANDREA LUKOSZOVÁ


              

CSUT 2015  -  11. závod
   KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Radek BRUNNER
CZE 10:39:12
2.  Matěj KLUBINA
CZE 11:22:59
3.
 Martin VLASÁK
CZE 11:29:28
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
13:24:05
2.
 Magdalena ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
2.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
celkové pořadí po 11. závodě
 pořadí ženy po 11. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,01 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE     7 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
     7 - 390,92 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE       
    6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE     4 - 272,76 b




20. ročník BRNĚNSKÉ VOKRUH VOKOLO ŠTATLU

   FOTO Jiří Linhart  - vrchol  Babí lom

   VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  10. závod
   BRÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Libor BOLEČEK
CZE 15:28
2.  Petr HORA
CZE 15:44
3.
 Róbert FROHN
SVK 16:52
 
1.
 Martina NĚMEČKOVÁ CZE
20:53
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 21:40
celkové pořadí po 10. závodě
 pořadí ženy po 10. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 7 - 501,11 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 - 491,57 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
6 - 333,72 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


BÁNOVSKÁ STOVKA - STRÁŽOVSKÁ MOTANICA


   FOTO: The Ultrarunner   Strážov 1213 m.n.m.

  VÝSLEDKY
 
CSUT 2015  -  9. závod
   BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Roman BABULIC
SVK 15:59
1.  Peter BRESTOVANSKÝ
SVK 15:59
1.
 Adam LYSÝ
SVK 15:59
1.
 Tomáš ZAPLATÍLEK
CZE 15:59
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
23:54
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 25:15
3.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 35:15
celkové pořadí po 9. závodě
 pořadí ženy po 9. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 6 - 431,66 b
2.  Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
3.
 Rafał KOSZYK
POL 7 - 430,22 b
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
5 - 326,72 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 5 - 277,46 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


 
               
JESENICKÁ   STOVKA 2015

   FOTO František Fait
VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  8. závod
   JESENICKÁ STOVKA
 1. 
 Filip ŠILAR
CZE 12:11
2.  Tomáš UDRŽAL
CZE 12:12
3.
 Petr HÉNEK
CZE 12:32
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
15:34
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 16:15
3.
 Veronika DRTILOVÁ
CZE 16:54
celkové pořadí po 8. závodě
 pořadí ženy po 8. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Rafał KOSZYK
POL 6 - 378,07 b
3.
 Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
5 - 277,46 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,46 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 4 - 270,21 b



   

  FOTO Martin Fojtík
VÝSLEDKY
CSUT 2015  -  7 závod
  LAZOVÁ STOVKA 
 1. 
 Rostislav NOVOTNÝ
CZE 13:02
2.  Matej PÁLENÍK
SVK 13:05
3.
 Adam LISÝ
SVK 13:16
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
15:32
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 17:00
3.
 Zuzana ALEXADROVIČOVÁ
SVK 17:30
3.
 Marta HANCKOVÁ
SVK 17:30
celkové pořadí po 7. závodě
 pořadí ženy po 7. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 
5 - 317,66 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
5 - 277,46 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 3 - 200,51 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 3 - 200,00 b


DEN CESTY JARO - VRCHOLY VYSOČINY

   FOTO: Tomáš Štec


REPORTÁŽE


VÝSLEDKY


CSUT 2015  -  6. závod
   DEN CESTY JARO 
 1. 
 Lukáš ŠMAHEL
CZE 154,0 km
2.  Miroslav ŠTEFL
CZE 140,7, km
3.
 Jan BLAŽEK
CZE 137,6 km
 
1.
 Eliška MAJOROVÁ CZE
125,4 km
2.
 Magdalena VANČÁKOVÁ
CZE 121,4 km
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 116,8 km
celkové pořadí po 6. závodě
 pořadí ženy po 6. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 5 - 356,88 b
2.  Petr SKIBA
CZE 4 - 297,86 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 
4 - 254,82 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
4 - 231,83 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 3 - 200,00 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 2 - 136,99 b
 


REPORTÁŽE      VÝSLEDKY 

FOTO MARTIN HLAVÁČ
CSUT 2015  -  5 závod
  JARNÍM ŠLUKNOVSKEM (84,56)
 1. 
 Robért FRON SVK 16:06:19
1.  Aleš ZAVORAL
CZE 16:06:19
3.
 Lukáš HŮLKA
CZE 16:06:19
 
1.
 Alena CERMANOVÁ CZE
20:08:22
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 20:36:44
3.
 MARTINA HAMPEJSOVÁ
CZE 21:05:30
celkové pořadí po 5. závodě
 pořadí ženy po 5. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 5 - 356,88 b
2.  Petr SKIBA
CZE 4 - 297,86 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 4 - 254,82 b
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
3 - 200,00 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE 3 - 175,73 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 2 - 136,99 b





   FOTO Adam Lisý


CSUT 2015  -  4. závod
  LETECKÁ STOVKA (88,90)
 1. 
 Mário JAKÚBEK
SVK 12:25
1.  Mikuláš KÉRI
SVK 12:25
1.
 Ivan SLOVÁK SVK 12:25
 
1.
 Silvia PETRAJNOŠOVÁ SVK 14:33
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 15:54
2.
 Gabriela BAJTEKOVÁ
SVK 18:19
 celkové pořadí po 4. závodě
 pořadí ženy po 4. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 4 - 279,21 b
2.  Rafał KOSZYK
POL 3 - 254,82 b
3.
 Petr SKIBA
CZE 3 - 223,75 b
 
1.
 Petra MUCKOVÁ CZE
2 - 136,99 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 2 - 136,70 b
3.
 Gabriela BAJTEKOVÁ CZE 1 - 121:33 b



15. QUO VADIS   výsledky
noční padesátka Stropník - Milešovka

Aleš Zavoral zbíhá ledovým korytem z Milešovky


KYSUCKÁ STOVKA 2015

foto Patrik Hrotek
CSUT 2015  -  3. závod
  KYSUCKÁ STOVKA (86,15)
 1. 
 Martin HALÁSZ
SVK 16:34
1.  Patrik HROTEK
SVK 16:44
1.
 Ivan MUDROŇ
SVK 17:12 
1.
 Vít OTEVŘEL
CZE 17:12
 
1.
 Judit SZABÓ HUN 17:12
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 23:53
2.
 Marie Laura BERGEROVÁ CZE 23:53
 celkové pořadí po 3. závodě
 pořadí ženy po 3. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 3 - 203,34 b
2.  Michal TUREK
CZE 3 - 188,61 b
3.
 Rafał KOSZYK
POL 3 - 187,51 b
 
1.
 Petra MUCKOVÁ CZE
2 - 136,99 b
2.
 Marta ERSTOVÁ
CZE 2 - 81,88 b
3.
 Judit SZABÓ
HUN 1 - 73:38 b


      VÝSLEDKY              REPORTÁŽE:
TRAILOVE
DANIEL HOTA
JIŘÍ PIECHOWICZ
LACO HALÁSZ
PETRA MÜCKOVÁ
ADAM LISÝ

GABRIELA BAJTEKOVÁ


MOJE PRVNÍ STOVKA
vzpomínka na zesnulého parťáka a kamaráda z dětství Filipa Víška

 

20. MALOHANÁCKÁ STOVKA

VÝSLEDKY   REPORTÁŽE:   TRAILOVE    MARTIN FOJTÍK

CSUT 2015  -  2. závod
  MALOHANÁCKÁ STOVKA (69,16)
 1. 
 Tomáš SVOBODA CZE 16:34
2.  Rafał KOSZYK POL 16:44
3.
 Josef SMOLA
CZE 17:12 
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 17:12
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
17:12
2.
 Marta ERNSTOVÁ
CZE 23:53
2.
 Katarína JANECHOVÁ SVK 23:53
 celkové pořadí po 2. závodě
 pořadí ženy po 2. závodě
 1. 
 Rafał KOSZYK POL 2 - 127,50 b
2.  Jan SUCHOMEL
CZE 2 - 126,00 b
3.
 Michal TUREK
CZE 2 - 125,53 b
 
1.
 Marta ERNSTOVÁ CZE
2 - 81,88 b
2.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE 1 - 70,48 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 1 - 68:84 b




NOVÉ   VÝSLEDKY, REPORTÁŽE, FOTO

CSUT 2015  -  1. závod
  LEDOPÁDOVÁ STOVKA (88,11)
 1. 
 Jan DUŠÁNEK CZE 16:06:19
1.  Ivan MUDROŇ
SVK 16:06:19
1.
 Martin PEKÁREK CZE 16:06:19
 
1.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE
20:08:22
2.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 20:36:44
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 21:05:30
celkové pořadí po 1. závodě
 pořadí ženy po 1. závodě
 1. 
 Jan DUŠÁNEK CZE 1 - 88,11 b
1.  Ivan MUDROŇ
SVK 1 - 88,11 b
1.
 Martin PEKÁREK CZE 1 - 88,11 b
 
1.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE
1 - 70,48 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 1 - 68,84 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 1 - 67:28 b