DÁLKOVÉ POCHODY a ULTRA TRAIL - Chcete vyrazit na dálkový pochod a nevíte kam?
AAA   
  
  
A
  


 
TERMÍNOVKA:


  VÍKEND 19. - 21. 10. 2018
  
 EPO TRAIL MANIACS SLAPY

61 km, 47 km, 33 km
běh a pochod
NEČÍN, BOROTICE, CHOTILSKO
STŘEDOČESKÝ KRAJ
MÍSTA a ČASY STARTŮ:
61 km Nečín
sobota 20.10. 7:00 hod.
47 km Borotice Cholín
sobota 20.10.  9:00 hod.
33 km Chotilsko, Živohošský most
sobota 20.10. 12:00 hod.
 
 42. DIVÁCKÉ PUTOVÁNÍ MARYŠA
 40 km, 25 km, 20 km, 15 km
 HUSTOPEČE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Hustopeče, sportovní hala TJ AGROTEC
 ČAS STARTU: sobota 20.10. 7:00 - 11:00 hod.

 6. PUTOVÁNÍ PŘES HALASOVO KUNŠTÁTSKO
 43 km, 34 km, 25 km, 17 km
 LETOVICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Letovice, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 20.10. 6:00 - 10:00 hod.
 

 PRAŽSKÝ KELT
 90 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Kunratice, ZŠ Předškolní
 ČAS STARTU: pátek 19.10. 23:45 hod.

 37. PODZIM POD ZELENOU HOROU
 50 km, 35 km, 25 km, 14 km
 NEPOMUK - PLZEŇSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Nepomuk, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 20.10. 7:00 - 10:00 hod.

 48. RADOTÍNSKÉ KOLO JARDY BARÁKA
 50 km, 37 km, 20 km, 15 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Radotín, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 20.10. 6:00 - 14:00 hod.

 ZAPOMENUTÉ HORY
 běh 76 km (limit 15 hodin), 46 km, 26 km
 UHELNÁ - OLOMOUCKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Uhelná, tábor Račí údolí
 ČAS STARTU: 
 76 km sobota 20.10. 7:00 hod.
 46 km sobota 20.10. 9:00 hod..
 26 km sobota 20.10. 10:00 hod.

 

 VÍKEND 26. - 28 . 10. 2018

  
 6. BLK

113 km
VYŠŠÍ BROD
JIHOČESKÝ KRAJ

MÍSTO STARTU:
Vyšší Brod,
hotel Panský dům
ČAS STARTU:
pátek 26.10. 23:00 hod.


 
13. DO HOLYNĚ BEZ HOLINEK

  

POHÁR
TRILOBITU
BARANDOV
51 km běh a pochod
BEROUN
STŘEDOČESKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Beroun, nádraží ČD
ČAS STARTU:
sobota 27.10. 6:15 - 10:15 hod.
 

 KRATŠÍ TRASY: 36 km, 25 km, 18 km
 BEROUN a PRAHA - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 36 km Beroun, nádraží ČD
 sobota 27.10. 6:15 - 10:15 hod.
 25 km a 18 km Praha - Lihovar,  zastavka MHD (tram, bus)  
 sobota 27.10. 8:00 - 11:00 hod.

 BRATISLAVSKÁ STOVKA - PREŠPORSKÝ ULTRAPUNK
 pochod a běh dvojic 100 km
 BRATISLAVA - SLOVENSKO
 MÍSTO STARTU: Bratislava - Dúbravka, dum kultury
 ČAS STARTU: sobota 27.10. 7:00 hod.
 
 
 
43. PODZIMNÍM HORÁCKEM
 50 km, 40 km, 29 km, 24 km, 14 km
 TŘEBÍČ - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Třebíč, klubovna KČT U Babáku
 ČAS STARTU: sobota 27.10. 6:00 - 11:00 hod.

 20. SLAVKOVSKÝM BOJIŠTĚM
 50 km, 42 km, 25 km, 20 km, 15 km
 ŠLAPANICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 Šlapanice, Masarykovo náměstí u kašny
 sobota 27.10. 6:00 - 8:45 hod.
 Šlapanice, restaurace Radnice 

 sobota 27.10. 9:00 - 11:00 hod.

 


 VÍKEND 02. - 04. 11. 2018
 
 28. VŘESOVICKÁ STOVKA
 100 km - NOČNÍ ČÁST PO AFALTOVÝCH SILNICÍCH
 noční 50 km - CELÁ TRASA PO ASFALTOVÝCH SILNICÍCH
 denní 50 km, 50 km a 30 km
 BUČOVICE, VŘESOVICE a KYJOV - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTA a ČASY STARTŮ:
 100 km a noční 50 km
 Bučovice, bistro U Draka
 pátek 2.11. 20:00 - 22:00 hod.
 50 km a 30 km
 Kyjov, nádraží ČD
 sobota 3.11. 6:30 - 9:00 hod.
 50 km
 Vřesovice, turistická základna TJ Bučovice
 sobota 3.11. 7:00 - 9:00 hod.
 
 SPARŤANSKÝ TURISTICKÝ MARARTON

 50 km, 42 km, 30 km, 20 km, 14 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Vysočany,
 Aréna Sparty Podvinný mlýn
 ČAS STARTU: sobota 3.11. 6:30 - 11:00 hod.

 48. VYSOČINOU K TELČI
 51 km, 40 km, 27 km, 17 km
 TELČ - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Telč, sokolovna
¨ČAS STARTU: sobota 3.11. 6:30 - 10:00 hod.

 41. CESTOU JANA HVĚZDY Z VÍCEMILIC
 50 km, 37 km, 29 km, 28 km, 24 km, 21 km, 20 km, 10 km
 TELČ - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Telč, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 3.11. 6:30 - 10:00 hod.

 
DO PRČIC 40 !
 40 km
 HEŘMANIČKY - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO SRAZU:
 
Heřmaničky, nádraží ČD neděle 4.11. 8:00 hod.

 


 VÍKEND 09. - 11. 11. 2018
 
 MEMORIÁL ČESKOSLOVENSKÝCH PARAŠUTISTŮ
 orientační pochod dvojic 70 km
 CHRUDIM - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Chrudim, vojenské letiště
 ČAS STARTU: sobota 10.11. 8:00 hod.

 PILSEN TRAIL - KRKAVEC
 běh 42 km limit 6,5, hod, 18 km
 PLZEŇ
 MÍSTO STARTU: Plzeň, autokemp Bolevák
 ČAS STARTU:
 42 km sobota 10.11. 9:00 hod.
 18 km sobota 10.11. 11:00 hod.

 

 VÍKEND 16. - 18. 11. 2018


 47. ZA POSLEDNÍM PUCHÝŘEM
 50 km, 45 km, 35 km, 25 km, 15 km
 SEMILY
 MÍSTO STARTU: Semily, Kulturní centrum Golf

 ČAS STARTU: sobota 17.11. 7:00 - 11:00 hod.

 

 
VÍKEND 23. - 25. 11. 2018
  
 30. LOUČENÍ
   
170 km
ÚSTÍ NAD LABEM
MÍSTO PREZENTACE:
Ústí nad Labem,
Důlce - krajské středisko
Pionýr
ČAS PREZENTACE:
pátek 23.11. brzo ráno

 


 VÍKEND 30.11. - 02. 12. 2018

 6. KŘÍŽEM KRÁŽEM PO KOPEČKÁCH
  


POHÁR
TRILOBITU
BARANDOV
50 km běh a pochod
ZDICE
STŘEDOČESKÝ KRAJ
MÍSTO STARTU:
Zdice, Palackého náměstí
ČAS STARTU:
sobota 1.12. 6:00 - 11:00 hod.


 VÍKEND 14. - 16. 12. 2018
  
 25. PRAŽSKÁ STOVKA
 
125 km
PRAHA
MÍSTO STARTU:
Praha - Modřany,
centrum Vosa
ČAS STARTU:
pátek 14.12. 24:00 hod.














 



 




 




28. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY


VÝSLEDKY

 

25. JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2018
VÝSLEDKY

FOTO: ŐRSI Bálint


MALOHANÁCKÁ STOVKA 2018
VÝSLEDKY REPORTÁŽE:
Libor BOLEČEK
Zdeněk VÉMOLA
Hubert PUKA (POL)

 
Stovkaři na Hušáku foto: Ivana Čahojová


VOKOBERG 2018
VÝSLEDKY   FOTOGALERIE

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ foto: Filip Drazdík


24. PRAŽSKÁ STOVKA 2017
VÝSLEDKY, VIDEA, REPORTÁŽE




NOVÝ MEDIÁLNÍ PARTNER dalkovepochody.cz V POLSKU




EKUT - FINÁLE STOVKAŘSKÉHO ROKU
   
LOUČENÍ & 
PRAŽSKÁ STOVKA
  






FRANTA MÁLEK - PŘÍTEL DÁLEK  † 24.7.2017

FOTO: VÁCLAV VÍŠEK
organizátor extrémních dálkových pochodů Šotek a Porta Bomemica


FRANTA MÁLEK PŘÍTEL DÁLEK

FRANTA MÁLEK PŘÍTEL VÝŠEK




    

VÝSLEDKY:  125 km   75 a 55 km

Pozdější vítěz trasy 125 km Robert Frohn
probíhá na 70 km lázeňským parkem v Duszniki-Zdrój
FOTO: Petra Mücková

Start: Kamionki - Soví hory
FOTO: Filip Smetana
   

SOKOLSKÁ PADESÁTKA
ČESKÝM STŘEDOHOŘÍM 2017


VÝSLEDKY


JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2017

Aleš Zavoral sbíhá do Schmilky FOTO: Filip Smetana
VÝSLEDKY  

BRTNICKÉ LEDOPÁDY 2017

stovkaři Aleš ZAVORAL a Jozef HARČARIK pod ledopádem Opona

CSUT 2017  -  3. závod
 
Ledopádová stovka
 1. 
 Robert FROHN
SVK 18:59:28
2.  Tadeáš VYVIJAL
CZE 19:15:23
2.
 Tomáš ŠTVERÁK
CZE 19:15:23
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 22:33:51
2.
 Eliška KANIOVÁ
CZE 23:02:19
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 24:56:48




23. PRAŽSKÁ STOVKA


CSUT 2016  -  28. závod
 
Pražská stovka
 1. 
 Roman KOŠŤÁK
CZE 18:23:54
2.  René MRÁZ
SVK 18:44:51
3.
 Martin HRUŠKA
CZE 19:14:47
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 24:21:51
2.
 Marie ZELENÁ
CZE 27:38:07
3.
 Svetlana KULCIHINA
LAT 27:52:48



26. LOUČENÍ


VIDEO PAVEL FENYK

LOUČENÍ VÝSLEDKY

CSUT 2016  -  27. závod
  LOUČENÍ
 1. 
 Tomáš ŠTVERÁK
CZE 23:27:17
2.  Jozef HARČARIK
SVK 25:40:44
3.
 Aleš ZAVORAL
CZE 25:56:25
 
1.
 Hana VÁCHOVÁ CZE 41:59:13
2.
 Blanka ŠAFRÁNKOVÁ
CZE 44:21:51
3.
 Michaela SVOBODOVÁ
CZE 46:01:44



Pavel FENYK na Trojoře foto JAN SEDLÁK


PRAŽSKÁ STOVKA IN MEMORIAM IVAN ČIHÁK

RIP IVAN ČIHÁK
10.7.1942 - 23.10.2016
turista, dálkoplaz, organizátor pochodů
 


207 km THE SHADOW WARRIOR
MALÉ KARPATY


foto: Aleš Zavoral

VÝSLEDKY
CSUT 2016  -  16. závod
  THE SHADOW WARRIOR
 1. 
 René MRÁZ
SVK 32:30
2.  Roman BABULIC
SVK 34:05
3.
 Jiří HELLEŠÍ
 CZE 35:15
 
1.
 Anna ŐRSI HUN
51:05







NOVÁ SOUTĚŽ CSUT druhá linie



26. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2016

Róbert Frohn dobíhá do cíle  FOTO: Adam Kmiť

VÝSLEDKY
CSUT 2016  -  14. závod
  TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Robert FROHN
SVK 20:03:26
2.  Jiří HELLEŠÍ
CZE 19:47:42
2.
 Miroslav PEŠKA
CZE 19:47:42
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 23:33:08
2.
 Denisa VLKOVÁ
CZE 25:47:30
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 26:21:32




Přes Kralický Sněžník je do Týniště cesta dlouhá!
PROPOZICE    REGISTRACE    STARTOVNÍ LISTINA    FACEBOOK


10. MEMORIÁL KAMENNÉHO BROUKA 75 KM

FOTO: Ivana Čahojová   VÝSLEDKY


50. KRAKONOŠOVA STOVKA

Sněžka FOTO: Michael Bronson N'ovak
 
VIDEO FILIP SMETANA
 
VÝSLEDKY


CSUT 2016  -  12. závod
  KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Petr HÉNEK
CZE 9:25:19
2.  Radek BRUNNER
CZE 9:36:43
3.
 Roman KOŠŤÁK
CZE 9:52:44
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE 12:33:59
2.
 Eliška KANIOVÁ
CZE 13:06:55
3.
 Renata HLAVÁČOVÁ
CZE 13:32:54
REPORTÁŽE:
Radek BRUNNER
Karel VÍTEK
Michael NOVÁK
Tomáš KENDÍK
Martin MENŠÍK
Eliška MAJOROVÁ
Michela STRÁNSKÁ
Andrej PETRUŠ
Pavel KVASNIČKA
Jiří RANSDORF
Belo ŠPIŠÁK
RBZ Praha
Pavel KOZA
Lukáš ROUBÍK

Olaf Čihák: K100 slaví 50. narozeniny





STEFANIK TRAIL 2016


VÝSLEDKY
 
CSUT 2016  -  11. závod
  STEFANIK TRAIL
 1. 
 Richard ZVOLÁNEK
SVK 16:25:18
2.  František KAŇA
SVK 17:17:48
3.
 Peter MATEJ
SVK 18:07:53
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 20:28:16
2.
 Eva KONSZKÁ
CZE 22:53:54
3.
 Kateřina HELIKAROVÁ
CZE 24:53:33

REPORTÁŽE:

PETRA MÜCKOVÁ



BÁNOVSKÁ STOVKA 2016

FOTO: Richard Pouš - Vetroplachmmagazín

VÝSLEDKY
  
CSUT 2016  -  10. závod
  BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Richard POUŠ
SVK 18:29
2.  Roman BABULIC
SVK 19:23
3.
 Juraj MACÁK
SVK 19:34
3.  Patrik HROTEK
SVK 19:34
 
1.
 Eliška KANIOVÁ CZE 26:16
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 27:34
3.
 Eva KONZSKÁ
CZE 30:26

REPORTÁŽE:

RICHARD POUŠ

MICHAL BIELESZ


JESENICKÁ STOVKA 2016

FOTO: Hanka Mahdalová
 
               VÝSLEDKY    


DEN CESTY - JARO 2016

výsledky


LAZOVÁ STOVKA 2016



STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM

  VÝSLEDKY



NOČNÍ PADESÁTKA QUO VADIS


12. 3. CÍNOVEC - MILEŠOVKA
VÝSLEDKY + REPORTÁŽE


MALOHANÁCKÁ STOVKA 2016

VÝSLEDKY   REPORTÁŽ FILIP SMETANA



 
REPORTÁŽE, FOTOGALERIE, VÝSLEDKY


vítěz Martin Halász v cíli             kontrola u ledopádu Opona



VÝSLEDKY, REPORTÁŽE, FOTO


Vítězka Pražské stovky 2015 sbíhá po 90 km do Svatého Jana pod Skalou.
Foto: Jiří Januška





CELKOVÉ VÝSLEDKY LOUČENÍ 170     
ON - LINE PRŮCHODY
 



3. BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ 2015



CSUT 2015  -  24. závod
  BLK
 1. 
 Martin HALÁSZ
SVK 12:57
1.  Petr LUKOSZ
CZE 12:57
3.
 Jan BAIER
CZE 14:13
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE 15:23
2.
 Michaela DOMINOVÁ
CZE 17:59
2.
 Kamila LEDEREROVÁ
CZE 19:15
   

 


25. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY

kamenitý super stoupák v Polsku - foto Johnny z Brna

VÝSLEDKY
               
VIDEO ALEŠ ZAVORAL


CSUT 2015  -  14. závod
   TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 Jan SUCHOMEL
CZE 22:53:11
2.  Aleš ZAVORAL
CZE 22:53:11
3.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 23:29:28
 
1.
 Kateřina ŠOUBOVÁ CZE 23:29:28
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 24:42:18
2.
 Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE 32:47:02


NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA


  
CSUT 2015  -  13. závod
  NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA
 1. 
 Petr ŽÁKOVSKÝ
 Stanislav NAJVETRT
CZE
CZE
16:07
2.
 Zbyněk CYPRA
 Tomáš SVOBODA
CZE
CZE
16:11
3.
 Martin MARKECH
 Ivan MUDROŃ
SVK
SVK
16:18

1.
 Silvia PETRAJNOŠOVÁ
 Linda BENIAČOVÁ
SVK
SVK
19:12
2.
 Denisa ŠULCOVÁ
 Tomáš KARČMAČÍK
SVK
SVK
20:02
3.
 Zuzana ALEKSADROVIČOVÁ
 Marek PRACHÁR
SVK 
SVK
23:25
celkové pořadí po 13. závodě
 pořadí ženy po 13. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,09 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b
 
 VÝSLEDKY
  
 REPORTÁŽ RICHARD POUŠ
 
 REPORTÁŽ LINDA BENIAČOVÁ

   







 

 
CSUT 2015  -  12. závod
   MALOFATRANSKÁ STOVKA
 1. 
 Adrian KASNIAR
SVK 18:14
2.  Richard POUŠ
SVK 18:39
2.
 Mario JAKÚBEK
SVK 18:39
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
21:59
2.
 Viola DRENKOVÁ
SVK 22:36
3.
 Julia BETMENDIOVÁ
SVK 26:48
celkové pořadí po 12. závodě
 pořadí ženy po 12. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE      7 - 503,21 b
 
1.
 PETRA MÜCKOVÁ CZE
      7 - 398,49 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE       7 - 390,92 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE       4 - 272,76 b


  


49. KRAKONOŠOVA STOVKA

   FOTO Eliška Majorová  - Soví sedlo

RADEK BRUNNER 10:39
VÝSLEDKY


REPORTÁŽE:      

MARTIN VLASÁK

ELIŠKA MAJOROVÁ

ANDREA LUKOSZOVÁ


              

CSUT 2015  -  11. závod
   KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Radek BRUNNER
CZE 10:39:12
2.  Matěj KLUBINA
CZE 11:22:59
3.
 Martin VLASÁK
CZE 11:29:28
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
13:24:05
2.
 Magdalena ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
2.
 Kateřina ŠOUBOVÁ
CZE 13:47:11
celkové pořadí po 11. závodě
 pořadí ženy po 11. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE      8 - 574,07 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 z 9 - 505,01 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE     7 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
     7 - 390,92 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE       
    6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE     4 - 272,76 b




20. ročník BRNĚNSKÉ VOKRUH VOKOLO ŠTATLU

   FOTO Jiří Linhart  - vrchol  Babí lom

   VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  10. závod
   BRÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Libor BOLEČEK
CZE 15:28
2.  Petr HORA
CZE 15:44
3.
 Róbert FROHN
SVK 16:52
 
1.
 Martina NĚMEČKOVÁ CZE
20:53
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 21:40
celkové pořadí po 10. závodě
 pořadí ženy po 10. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 7 - 501,11 b
2.  Pavel FEXA
CZE 8 - 491,57 b
3.
 Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
6 - 333,72 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 6 - 326,72 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


BÁNOVSKÁ STOVKA - STRÁŽOVSKÁ MOTANICA


   FOTO: The Ultrarunner   Strážov 1213 m.n.m.

  VÝSLEDKY
 
CSUT 2015  -  9. závod
   BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Roman BABULIC
SVK 15:59
1.  Peter BRESTOVANSKÝ
SVK 15:59
1.
 Adam LYSÝ
SVK 15:59
1.
 Tomáš ZAPLATÍLEK
CZE 15:59
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
23:54
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE 25:15
3.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 35:15
celkové pořadí po 9. závodě
 pořadí ženy po 9. závodě
 1. 
 Petr SKIBA CZE 6 - 431,66 b
2.  Jan SUCHOMEL
CZE 6 - 431,44 b
3.
 Rafał KOSZYK
POL 7 - 430,22 b
 
1.
 Petra MÜCKOVÁ CZE
5 - 326,72 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 5 - 277,46 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,76 b


 
               
JESENICKÁ   STOVKA 2015

   FOTO František Fait
VÝSLEDKY

CSUT 2015  -  8. závod
   JESENICKÁ STOVKA
 1. 
 Filip ŠILAR
CZE 12:11
2.  Tomáš UDRŽAL
CZE 12:12
3.
 Petr HÉNEK
CZE 12:32
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
15:34
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 16:15
3.
 Veronika DRTILOVÁ
CZE 16:54
celkové pořadí po 8. závodě
 pořadí ženy po 8. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Rafał KOSZYK
POL 6 - 378,07 b
3.
 Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
5 - 277,46 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 4 - 272,46 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 4 - 270,21 b



   

  FOTO Martin Fojtík
VÝSLEDKY
CSUT 2015  -  7 závod
  LAZOVÁ STOVKA 
 1. 
 Rostislav NOVOTNÝ
CZE 13:02
2.  Matej PÁLENÍK
SVK 13:05
3.
 Adam LISÝ
SVK 13:16
 
1.
 Kristýna HÁJKOVÁ CZE
15:32
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 17:00
3.
 Zuzana ALEXADROVIČOVÁ
SVK 17:30
3.
 Marta HANCKOVÁ
SVK 17:30
celkové pořadí po 7. závodě
 pořadí ženy po 7. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 6 - 431,44 b
2.  Petr SKIBA
CZE 5 - 366,20 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 
5 - 317,66 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
5 - 277,46 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 3 - 200,51 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 3 - 200,00 b


DEN CESTY JARO - VRCHOLY VYSOČINY

   FOTO: Tomáš Štec


REPORTÁŽE


VÝSLEDKY


CSUT 2015  -  6. závod
   DEN CESTY JARO 
 1. 
 Lukáš ŠMAHEL
CZE 154,0 km
2.  Miroslav ŠTEFL
CZE 140,7, km
3.
 Jan BLAŽEK
CZE 137,6 km
 
1.
 Eliška MAJOROVÁ CZE
125,4 km
2.
 Magdalena VANČÁKOVÁ
CZE 121,4 km
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 116,8 km
celkové pořadí po 6. závodě
 pořadí ženy po 6. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 5 - 356,88 b
2.  Petr SKIBA
CZE 4 - 297,86 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 
4 - 254,82 b
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
4 - 231,83 b
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 3 - 200,00 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 2 - 136,99 b
 


REPORTÁŽE